BMW стали автомобільним партнером платформи UNITED24

Офіційний імпортер BMW Group в Україні – АВТ Баварія – став автомобільним партнером платформи UNITED24 та представив 400 благодійних автомобілів. З продажу кожної автівки компанія перерахує 50 000 гривень для напряму "Медична допомога".

З початку повномасштабної війни компанія активно допомагає Україні: регулярно перераховує кошти на гуманітарні потреби, передає автомобілі та мотоцикли на безпекові потреби. BMW залучені до захисту міст територіальною обороною, а також закривають транспортні потреби багатьох благодійних і волонтерських організацій.

"Платформа UNITED24, створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського, об’єднує весь світ для підтримки України, що надзвичайно важливо в ці складні часи. Я пишаюся, що АВТ Баварія, офіційний імпортер BMW Group в Україні, доєдналася до цієї потужної ініціативи. Наша компанія спрямує всі свої можливості, щоб підтримувати Україну й надалі!" – коментує генеральний директор АВТ Баварія Ерік Бернінг.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.