Білим по білому: нова колекція українського бренду Total White

Український бренд TOTAL WHITE презентує нову зимову колекцію, в якій поєднує вишукані силуети й текстури, додаючи фірмовий білий колір у повсякденне життя.

TOTAL WHITE
TOTAL WHITE

Окрім класичного костюма й асиметричних сорочок, до колекції ввійшли складніші дизайни. Наприклад, ангорові светри для прохолодної погоди демонструють витончену роботу TOTAL WHITE з контрформою, а деталі у вигляді тих самих бантів перетворюють формальну сорочку на модний об’єкт. До колекції також увійшли трендові стьобані сети зі спідниці й жилета та теплі аксесуари — рукавиці й шаль для прогулянок засніженим містом.

Концепція TOTAL WHITE надає білим речам нового значення: розуміючи асоціації та традиційну роль білого кольору в моді, команда бренду прагне його осучаснити. Для TOTAL WHITE білі речі — це розкіш, яку можна й треба дозволяти собі щодня. Речі бренду поєднуються між собою й дають змогу створити total look, але так само легко стають елементами комплексніших образів.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.