67-річна акторка Анхела Моліна — нове обличчя Zara

Зірка іспанського кінематографу Анхела Моліна, яка за кілька тижнів відсвяткує 68-й день народження, стала обличчям нової колекції Zara. Так модний гігант робить ще один крок у боротьбі з дискримінацією за віком.

Володарка почесної премії GOYA представляє лінійкуThirteen Pieces — колекцію позачасового мінімалістичного одягу в нейтральних тонах, яку хочеться описувати словами елегантність, деликатність і витонченість. На чорно-білих фотографіях вона розслаблена та спокійна. Її сиве волосся розпущене та спадає по плечах. У кадрі вона приміряє речі спокійних відтінків, які не втратять своєї актуальності дуже довго.

Актриса, яка здобула міжнародне визнання завдяки фільмам "Невідомий предмет бажання", "Каморра" та "Половина раю", вважається однією з найелегантніших жінок Іспанії, а також символом та прикладом природного старіння. В інтерв’ю іспанському виданню EL PAÍS Моліна розповідає, що її мало цікавить пластична хірургія: "Це не краса. Мені нецікаво бути такою. Чи хотіли б ви побачити свою бабусю з риб’ячим обличчям?"

Співпраця Zara з Анхелою Моліною є ще одним зобов’язанням модного гіганта підтримувати різноманітність у всіх її формах. Вибравши в якості моделі 67-річну жінку, іспанська компанія внесла свій внесок у боротьбу з ейджизмом — тобто дискримінацією літніх людей за віком. Міністерство охорони здоров’я Іспанії також розпочало інформаційну кампанію по цій темі. "Ейджизм є частиною нашого розуміння самого старіння та наших стосунків між поколіннями. Це увічнює стереотипні уявлення про людей похилого віку, обмежуючи наше розуміння різноманіття, яке існує в літньому віці, — зазначив речник міністерства. — Ейджизм — це термін, введений Робертом Батлером у 1960-х роках для позначення стереотипів і упереджень щодо віку. Дослідження свідчать про те, що вікова дискримінація зараз може бути навіть більш поширеною, ніж сексизм і расизм".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.