10 українських дизайнерів представлять колекції під час Berlin Fashion Week

Десять українських дизайнерів представлять колекції на PREMIUM Berlin у межах UFW International Season осінь-зима 2023/2024.

За лаштунками шоу CHUPRINA під час 50-го Ukrainian Fashion Week у лютому 2022 року. Фото: Аліса Шрамко
За лаштунками шоу CHUPRINA під час 50-го Ukrainian Fashion Week у лютому 2022 року. Фото: Аліса Шрамко

17-19 січня українські бренди: AISENBERG, 91LAB, OVERALL, FINCH, CHERESHNIVSKA, SHEEZEN, PRZHONSKAYA, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, CHUPRINA та GRIE представлять колекції на PREMIUM Berlin fashion trade show у межах другого міжнародного сезону Ukrainian Fashion Week.

"Ми з нетерпінням чекаємо на представлення талановитих дизайнерів України на PREMIUM у січні, – коментує Аніта Тільманн, засновниця і керівна партнерка Premium Group. — Багато брендів, які беруть участь у виставці, вже були представлені на Ukrainian Fashion Week та ідеально доповнюють портфоліо брендів PREMIUM. Більшість українських брендів засновані жінками, які виявляють стійкість, пристрасть і сміливість і хочуть показати свою моду світові. Колекції такі ж унікальні та різноманітні, як і самі дизайнери".

Vorozhbyt & Zemskova осінь-зима 2022/2023
Vorozhbyt & Zemskova осінь-зима 2022/2023

Концепція простору, у якому дизайнери України представлять свої колекції у січні в Берліні, розроблена українським художником Романом Мініним. Його роботи вже були представлені на багатьох виставках по всьому світу: у США, Бельгії, Швейцарії, Австрії, Польщі, Франції, Великобританії, Італії та Японії, а також на аукціоні Sotheby’s у Лондоні. В основі концепції, розробленої Романом для UFW x PREMIUM у Берліні, серія робіт художника Optimism.

"Українські дизайнери транслюють свій оптимізм, вітальність та життєстійкість. Це особливо символічно зараз, коли в умовах війни, під обстрілами та під звуки повітряних тривог, вони продовжують творити. А Ukrainian Fashion Week продовжує підтримувати дизайнерів України у другому міжнародному сезоні", – Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Партнером Ukrainian Fashion Week на виставці PREMIUM Berlin виступила агенція SASHKA project (Німеччина).

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.