До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Zenith представляють новий есклюзивний набір годинників Ulta Colour

Zenith представляють набір Ultra Colour з 8 яскравих моделей DEFY 21, оснащених авангардним механізмом хронографа El Primero з точністю до 1/100 секунд.

Реклама

Обмежена серія з восьми наборів Ultra Colour містить вісім версій моделі DEFY 21. Вони створені з легкого титана з матовою обробкою, який дозволяє насиченим кольорам сяяти зсередини. На відкритому циферблаті розташовані лічильники хронографа, що поєднуються з сірим тоном корпусу. Під ними яскраві металеві кольори нанесені на найменш очікувану частину годинника – сам механізм.

Мости моделей Ultra Colour мають монохромну обробку восьми різних відтінків: чорний, синій, фіолетовий, помаранчевий, рожевий, зелений, бірюзовий та гакі. Металізовані тони змінюються під впливом світла, посилюючи відчуття об'єму та динамічності цієї яскравої серії. Каучукові ремінці з імітацією матеріалу Cordura гармонійно поєднуються з кольорами механізму.

Набір Ultra Colour представлений у прозорій акриловій упаковці, яка відображає різні відтінки залежно від освітлення. На задній кришці корпусу моделей вигравірувано номер обмеженої серії з 8 екземплярів.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.