Dior et Moi – нова колекція високого ювелірного мистецтва Dior Joaillerie

Креативна директорка Dior Joaillerie, Віктуар ле Кастеллан у новій колекції високого ювелірного мистецтва надихалася традиційною формою персня toi et moi ("ти і я" французькою), в якому металевий обідок скріплює два великі коштовні камені. Віктуар не змінює парну суть ювелірного сюжету, але вносить корективи в його реалізацію. У колекції Dior et Moi вона поєднує великі прозорі і улюблені виробні камені. Від сусідства виграють обоє: в парі смарагд-малахіт у прозорому камені особливо помітні типові для берилу "включення", рожевий і синій сапфіри підкреслює багатство відтінків вогняного опалу, а блакитний відтінок турмаліну відтіняє бірюза.

Творча ревізія вплинула і на форми. Крім перснів з парними каменями, в колекції є асиметричні сережки, створені за принципом діалогу мінералів, а також персні на два пальці, в яких в лінію шикуються три камені. Так кількість дорогоцінних варіацій зростає в рази: колекцію цікаво розглядати як ювелірний лікнеп з рідкісного каміння.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.