До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У Києві покажуть музичний перформанс "Медея в садах Гесперид"

25 листопада в київському Палеонтологічному музеї покажуть "Медею в садах Гесперид". Це концертний перформанс електроакустичного дуету BEAM SPLITTER, до складу якого входять вокалістка Одрі Чен і тромбоніст Генрік Мюнкебі Норштебо, а також візуальна робота художниці Лізи Білецької. "Медея в садах Гесперид" — перший проєкт із зимової серії Kyiv Dispatch gets packed, організованої київською агенцією "УХО". Реліз твору "Медея" відбудеться на лейблі Kyiv Dispatch на початку 2024 року.

BEAM SPLITTER
BEAM SPLITTER

Реклама

Проєкт зародився ще 2015 року, під час концерту із циклу "Архітектура голосу", у якому брали участь двоє з її солістів — видатні вокалісти-імпровізатори Філ Мінтон та Одрі Чен. Власне, у "Медеї", що була показана в червні 2016-го на парковці біля даху стадіону "Олімпійський" у Києві, взяли участь не тільки вокалісти, але й понад 40 танцівників. Пізніше проєкт, ініційований агенцією "УХО", було відзначено Шевченківською премією в галузі "Музичне мистецтво".

"Медея", 2016 рік

"Медея", 2016 рік

"Медея" — відома п'єса давньогрецького драматурга Евріпіда, яка є частиною міфу про аргонавтів. Ось як описують сюжет автори перформансу: "До Саду Гесперид, в якому дракон Ладон стереже яблуні, що родять золоті яблука безсмертя, Медея забирає тіла своїх убитих дітей, відлітаючи з Коринфа на крилатій колісниці Геліоса. За Евріпідом — не тому, що сподівається повернути дітям життя, а для того, аби навічно зберегти їхні мертві останки".

Музичну складову перформансу доповнює цифровий диптих Лізи Білецької, який присвячено рослинам і тваринам Кінбурна, що загинули в пожежах, спричинених діями армії РФ.

Kyiv Dispatch gets packed — серія аудіовізуальних перформансів та аудіоінтервенцій, пов'язаних зі стартом лейблу Kyiv Dispatch, що працюватиме із сучасною класичною та експериментальною музикою. Проєкт створено агенцією "УХО". У найближчих планах Kyiv Dispatch gets packed — проєкти BEAM SPLITTER Ігоря Завгороднього, ujif_notfound Назара Стеця, Євгена Громова, Яна Спектора, Галини Ткачук, Лізи Білецької та Василя Ткаченка.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.