Ната Жижченко стала амбасадаркою Spotify Equal

Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA, стала українською амбасадоркою Spotify Equal, а світлина артистки з'явилася на білборді на Times Square у Нью-Йорку, одному з найпопулярніших майданчиків світової реклами. Амбасадорами цієї ініціативи стають артисти, які є не тільки популярними у своїй країни, але й ті, які мають активну громадянську позицію та відомі соціальною та волонтерською діяльністю.

"Для мене велика честь стати амбасадоркою програми Equal, особливо сьогодні, тому що війна не закінчується і нам необхідно нагадувати світові про нас", – говорить Ната Жижченко. – "Мені особливо приємно бути однією з тих жінок, які мають право голосу і чий голос здатен змінювати. Сьогодення в Україні показує, що жінки абсолютно рівні, сильні, мужні і виборюють наше право на життя так відчайдушно, так пристрасно! Я вірю, що ми здатні змінювати світ музикою, словами пісень, лунати так гучно, як ніколи! Я з вірю, що кожне прослуховування нашої музики наближає нас до перемоги і опосередковано, і буквально, бо музика єднає, музика зцілює, музика донатить і музика перемагає! Все буде Україна!".

В рамках цього співробітництва новий трек гурту "PEREMOHA" був доданий до глобального плейлиста EQUAL Global з майже мільйоном підписників – і його зможуть почути по всьому світові.

Spotify Equal — це програма, яка підтримує талановитих музикантів та артистів з усього світу. Вона прагне створити рівні можливості для представників різних культур, гендерів та національностей на музичній сцені.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.