ONUKA випустила трек PEREMOHA, присвячений воїнам та волонтерам

PEREMOHA – так символічно називається новий трек ONUKA, який увійде в новий альбом гурту ROOM. Масштабний, розкотистий, потужний трек з характерними для ONUKA духовими присвячено героїчним українським воїнам та волонтерам.

Разом з треком гурт презентує cтильне та динамічне відео. Працював над ним режисер та музикант Євген Філатов. "У кліпі використані зображення, які відбивають музичний настрій — яскравий і креативний — такими, якими є українці сьогодні, – розповідає Євген. – Випадково натрапив на переосмислення пам’ятника Кию, Щеку, Хориву та сестрі Либідь в Інтернеті та вирішив втілити його у цьому відео разом зі справжніми військовими. Ми відчуваємо і підтримку наших пращурів, дивуючись як циклічно наша історія повторюється. Сьогодні ці захисники знаходяться серед нас. Вони є справжніми героями, які з часом будуть стояти на постаментах".

"Наш ресурс — це наш голос, це наша музика, — каже Ната Жижченко. – Наш голос звучить у світі, і ми вважаємо однією з найважливіших своїх задач сьогодні підтримку постійного фокуса уваги світу на Україні та її викликах. Понад третина наших прихильників — іноземці, що дає нам можливість бути почутими і наближати нашу перемогу".

Реліз треку PEREMOHA має благодійну складову. Гурт об’єднався з волонтеркою Татою Кеплер та її проєктом "Птахи" задля спільної мети — збору 1,5 млн грн на медичне обладнання для військових медиків. Усі кошти, отримані на стрімінгових платформах від прослуховування синглу та переглядів кліпу, будуть направлені волонтерам.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.