MOLODI: новий гурт родом з Маріуполя презентує трек "не забуду"

Нове ім'я української музики — ліричний та стильний гурт MOLODI презентує музичне відео на пісню "Не забуду". Історія гурту розпочалася в Маріуполі, а їхній найвідоміший трек називається "Дім": прониклива присвята їхньому рідному місту, зруйнованому та окупованому, набрала понад мільйон переглядів на YouTube.

"Не забуду" — новий ліричний трек гурту, присвячений минулому коханню. Трек розповідає про складність відпустити стосунки, які вже закінчились і для яких вже немає майбутнього.

"Основна ідея пісні вже закладена у самій назві: "Я не забуду те, що я повинен забути", — розповідають MOLODI. — Напевно, кожна людина, яка колись відчувала сильне кохання та біль, після того як це кохання закінчилось, памʼятає той стан, коли здається, що ці почуття й емоції неможливо відпустити або забути. І ти починаєш чіплятися та надавати значення словам, в яких вже немає жодного сенсу. І ти закарбовуєш ці почуття назавжди".

MOLODI — це спільний проєкт музикантів Кирила Рогового та Івана Степаніщева, заснований у 2022 році. Гурт народився у Маріуполі, де вони починали свій творчий шлях як вуличний бенд. Переїхавши до столиці, Кирило та Іван продовжили спільну творчість. Разом з новим треком MOLODI презентували відео на однойменну пісню, наповнену символами та образами.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.