ЛУНА випустила новий альбом

Українська співачка ЛУНА випустила новий альбом "Транс", що став четвертим студійним альбомом за три роки існування проєкту. Новий альбом вже доступний для придбання і стримінгу, а 11 жовтня співачка вперше представить його наживо на сольному концерті в Києві в кіностудії ім. Довженка. "Цей альбом ставить певну логічну крапку. Він завершує цикл змін у моєму житті; низку з різних емоцій і станів", – каже ЛУНА про новий лонгплей "Транс".

ЛУНА

Екстатичний грув і стилістично точні синт-пасажі з відгомонами епохи "тру рейву". Новий альбом точно натхненний клубним андеграундом. Саме слово "транс" слугує тут подвійною метафорою. Транс, як стан. Глибоке занурення у внутрішній світ поза навколишнім хаосом. І, разом з тим, явний натяк на стилістичний вектор нових пісень.

ЛУНА

"Транс" – це місток до нового клубного проєкту Христини та її незмінного саунд-продюсера Саші Волощука. Так, сингл "Лепестки", записаний під впливом музики Faithless, спочатку замислили як демо для нового проєкту, але в підсумку він потрапив до нового альбому ЛУНИ. "Лепестки" – один із лейтмотивів нового альбому, який, втім, не можна назвати концептуальним. Це радше компіляція з пісень нового періоду в кар'єрі співачки. Тут є місце для еклектики. Життєствердна "Пальмира", гіпнотичний номер "Лунные гипнозы", аскетичний синтвейв "Осторожно" ... Врешті-решт, уже відомий аудиторії хіт "Дельфины".

ЛУНА

"Транс" – це альбом, у якому почуття кристалізуються через музику. Історія про розуміння простих життєвих істин, власних принципів і цілей. "Мій перший альбом – це страждання через кохання, драма, жертовність, – каже Христина. – Другий – бажання вирватися і знайти свій острів свободи. Третій альбом – це романтика, закоханість, політ душі. А четвертий – він про пошук стабільності і мій шлях до саморозвитку. Змінюються життєві обставини, разом з ними змінюються і теми пісень".

ЛУНА

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.