Джамала проведе відкрите інтерв'ю про кримськотатарську культуру

Вже 5 травня співачка та композиторка Джамала представить у Києві новий альбом кримськотатарських пісень QIRIM, а за тиждень до того, 29 квітня, проведе у столиці відкрите інтерв'ю про кримськотатарську культуру. Воно відбудеться у тимчасовому культурному просторі МОТ.

Під час заходу Джамала говоритиме про Крим, його історію та сфокусується на кримськотатарській культурі, яку росія намагалася знищити у різні часи. Крім того, артистка поділиться ексклюзивними деталями майбутнього релізу, який присвячений дослідженню та фіксації культури кримських татар. Модераторка інтерв'ю — головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва. Усі кошти із продажу квитків на подію підуть на відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії.

Jamala
Jamala

Новий альбом, присвячений Криму, містить 14 пісень, кожна з яких розповідає про певну місцевість Кримського півострова. До створення альбому долучилися понад 80 музикантів. Джамала презентує QIRIM 5 травня у Національній опері України з Національним симфонічним оркестром України, а 11 травня — в Ліверпулі разом із BBC Philharmonic Orchestra.

Про те, як створювався цей особливий альбом, Джамала розповіла в ексклюзивному інтерв'ю для першого друкованого числа українського Vogue з початку повномасштабного вторгнення.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.