Ukrainian Women in Vogue: Мар’яна Головко
Журнал Vogue UA за підтримки Symbol випустив книгу Ukrainian Women in Vogue. Вона присвячена українським героїням, які з’являлися на шпальтах нашого журналу. Моделі й художниці, письменниці й спортсменки, музикантки й дизайнерки, балерини й засновниці благодійних фондів. Кожна з них — сильна особистість, яка має свій стиль, надихає власним прикладом і гідно представляє Україну на міжнародній арені. У спеціальних інтерв’ю для vogue.ua героїні міркують про баланс між кар’єрою і сім’єю, публічність і власне розуміння щастя. Цього разу читайте інтерв’ю з Мар’яною Головко.
Як Ви вважаєте, балансувати між кар’єрою й особистим життям сьогодні важче, ніж раніше, чи в наш час нескладно встигати все?
Думаю, тут питання не в часі, періоді або столітті. Все завжди криється в самій людині та її пріоритетах. Для мене питання сім’ї завжди стояли на першому місці. На бажання й у разі здорового планування встигати можна багато.
Вимога "бути найкращою в усьому", яку суспільство висуває до сучасної жінки, заважає Вам жити власним життям чи, навпаки, спонукає прагнути нових успіхів?
Я не відчуваю тиску від цієї вимоги на собі. Я живу у власному ритмі, зі своїми цінностями, і реагую на ті заклики суспільства, які відгукуються в моєму серці й душі.
Чи легко бути в центрі уваги? Як Ви даєте собі раду з публічністю?
Мені пощастило бути "нішевою" співачкою, і я досить відокремлено стою в списку популярних артистів. Ця позиція мені подобається.
Як Ви знаходите час лише для себе, і чому його присвячуєте?
Мій час для себе — це час для тиші й природи. Я живу в дуже мальовничому районі Києва, який підживлює мене своїми світанками й заходами. Мої близькі дуже піклуються про те, щоб у мене був цей час побути наодинці із собою.
З чого складається Ваше щастя і чи є щось, чого бракує для нього?
Я щаслива, коли мої близькі й рідні люди здорові. Коли я прокидаюся й попереду цілий день — це щастя жити!
З ким із жінок — сучасниць або історичних персонажів — Ви хотіли б поспілкуватися щиро й відверто? І про що була б ця розмова?
Складне питання. Таких жінок дуже багато. Я б хотіла познайомитися з Марією Шнайдер і поговорити про те, як це бути лідером музичного гурту й композитором у суспільстві, де превалюють чоловіки. Мені було б цікаво дізнатися, якою була Леся Українка.