Ukrainian Woman in Vogue: Елла Кандиба

Журнал Vogue UA за підтримкиSymbolвипустив книгу Ukrainian Women in Vogue. Вона присвячена українським героїням, які з’являлися на шпальтах нашого журналу. Моделі та художниці, письменниці та спортсменки, музикантки й дизайнерки, балерини й засновниці благодійних фондів. Кожна з них — сильна особистість, яка має свій стиль, надихає власним прикладом і гідно представляє Україну на міжнародній арені. У спеціальних інтерв’ю для vogue.ua героїні міркують про баланс між кар’єрою і сім’єю, публічність і своє розуміння щастя. Цього разу читайте інтерв’ю з Еллою Кандибою.

Элла КандыбаЕлла Кандиба

Як Ви вважаєте, балансувати між кар’єрою й особистим життям сьогодні важче, ніж раніше, чи в наш час нескладно встигати все?

Я вважаю, якщо хочеш досягти в чомусь успіху, то потрібно цілком присвятити себе цій справі. Я вирішила не ускладнювати собі життя, тому спочатку домоглася всього, про що мріяла в роботі, а зараз абсолютно щаслива в особистому житті.

Вимога "бути найкращою у всьому", яку суспільство висуває до сучасної жінки, заважає Вам жити власним життям чи, навпаки, спонукає прагнути нових успіхів?

Тільки я сама можу вимагати й вирішувати щось у своєму житті! Потрібно завжди прагнути бути найкращою версією себе!

Як Ви даєте собі раду з публічністю?

Мені життя подарувало цей прекрасний досвід і я приймаю його з вдячністю. Це не складно. Це своєрідна праця, і вона мені до душі.

Як Ви знаходите час лише для себе і чому його присвячуєте?

Це однозначно подорожі! Мене надихає відвідування нових місць, їхнє вивчення, проживання моментів в іншій культурі. Для мене це найкраще перезавантаження!

З чого складається Ваше щастя і чи є щось, чого бракує для нього?

Щастя не має складників! Все залежить тільки від людини: або ти щасливий, незважаючи ні на що, або ти ще до цього не прийшов. Я щаслива й знаю, що попереду ще багато прекрасного.

З ким із жінок — сучасниць або історичних персонажів — Ви хотіли б поспілкуватися щиро й відверто? І про що була б ця розмова?

З принцесою Діаною!

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.