До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Холодильники Haier: гармонія стилю, естетики та високих технологій

Холодильник — чи не найважливіша техніка на кухні, здатна зробити простір стильнішим та естетичнішим. На сучасному ринку існує чимало різних моделей, але фактично вони мають лише незначні відмінності, а в плані дизайну та функціональності це, здебільшого, вельми схожі варіанти.

Реклама

Натомість холодильники бренду Haier стали не просто місцем для зберігання продуктів, а й взірцем мистецтва сучасного дизайну. У своїх технологіях Haier приділяють увагу провідним розробкам, місткості й ергономіці для максимального комфорту та контролю кожної функціональної дрібниці.

Формфактор та конструкція — ергономіка понад усе

15 років поспіль Haier залишається брендом №1 у світі з виробництва великої побутової техніки, належить до списку FortuneGlobal 500, має безліч дизайнерських і технічних нагород і користується попитом у преміальному сегменті техніки. Але найбільше цей бренд поважають за нестандартний підхід та розуміння потреб сучасних клієнтів. Haier пропонує чотири основні моделі холодильників: side-by-side, тридверний холодильник серії 3D, багатодверний холодильник, винна шафа.

Найбільші за розмірами в модельному ряді — холодильники side-by-side, у яких морозильна та холодильна камери розташовуються поряд і мають вертикальні двері. Попри значну загальну місткість та великий об’єм морозильної камери, максимальна ширина корпусу становить лише 90 см.

Багатодверні холодильники Haier мають одразу четверо дверей, зі зручним поділом на окремі відділи, й сягають максимальної ширини 83 см. 3D-холодильники з трьома дверцятами — 60 та 70 см. Найцікавіше в асортименті Haier — винні шафи, що повністю імітують мікроклімат та умови зберігання вина у спеціальних льохах, але у зручному для будь-якого помешкання розмірі — завширшки 50 см. Ці шафи відповідають усім вимогам професійного обладнання, але настільки компактні, що вмістяться навіть у маленьку кухню.

Дизайн, що працює — речі, які роблять користування зручним

Гарний продуманий дизайн — це не лише про естетику та кольори техніки, це передусім зручність для користувача, доведена до абсолюту. Ви можете не знати про ці дрібниці, але вам буде важко уявити своє життя без них, якщо ви спробуєте. До таких функціональних рішень належать:

 • тиха робота, що не відволікає від приготування їжі та розмов за столом — інверторні компресори в більшості моделей бренду працюють тихо, непомітно та без зайвих вібрацій. Останній пункт надзвичайно важливий для винних холодильників, де зайві рухи шкодять пляшкам;
 • відкриття дверей без зусиль — тихий, майже непомітний хід, плавність та додаткова система захисту від відчинених дверей. А у моделях side-by-side дверцята самі зупиняються при відкритті на 90 градусів, щоб уберегти меблі та інтер’єр від можливих пошкоджень;
 • інноваційні технології освітлення — інженери Haier багато уваги приділили освітленню, яке часто ігнорується навіть у преміум-сегменті. У холодильниках використовуються якісні світлодіоди, розміщені за спеціальною системою бокового та центрального розташування. Завдяки цьому ви отримуєте яскраве, немов денне, освітлення 3D;
 • окремі зони, розташовані ергономічно: у холодильнику легко підтримувати порядок і контролювати запаси; акуратне розміщення продуктів у камерах економить час на їх пошуки, і вони довше зберігаються свіжими. Наприклад, ви самі можете регулювати температуру у MyZone, а в HumidityZone із технологією HCS забезпечується особливий мікроклімат із вологістю 90 %. У холодильниках для вина полички розташовані таким чином, щоб ви могли зберігати пляшки горизонтально: це найкраще для вина і запобігає пересиханню корка.

Користуватися холодильниками Haier зручно незалежно від моделі та кількості дверей, а функціональність цих девайсів лише підкреслює їхню преміальність та особливий дизайн, що втілюється у високому рівні комфорту.

Естетична складова — стиль у кожній деталі

Інноваційні холодильники Haier зроблені так, щоб вписатися в дизайн будь-якої кухні. Спокійні благородні відтінки, якісні матеріали та вишукана ергономіка — нічого зайвого, лише те, що підкреслить стиль вашого простору для приготування та зберігання продуктів.

Якщо ви вибираєте холодильник для вина, то зверніть увагу на деякі моменти, характерні саме для цього типу техніки. Наприклад, прозорі дверцята — ви одразу бачите всі пляшки завдяки освітленню. Також всередині камери може бути 1 або 2 зони з різними температурними режимами, але незалежно від моделі та серії тут використовують дерев’яні полички для зберігання пляшок. Якщо на кухні не вистачає місця, то є холодильники із вбудованою конструкцією, заввишки до 83 см. Додаткову зручність у користуванні створюють висувні полички.

Щодо холодильників для продуктів, то тут головне і виправдане дизайнерське рішення — переважно матова поверхня. Вона має стильний вишуканий вигляд і є практичною, адже доглядати за таким корпусом просто завдяки спеціальному покриттю. Майже всі пристрої Haier мають сенсорну панель управління на дверцятах, але налаштовувати систему та функції можливо також за допомогою мобільного застосунку hOn.

Фірмові технології, що спрощують життя

Мінімалістичний дизайн та увага до дрібниць — ключові переваги холодильників Haier, але вони виділяються не лише завдяки естетиці та стилю. Унікальні технології, що виводять зберігання продуктів на новий рівень, — іще одна важлива риса цієї техніки. Можна виділити такі інновації:

 • запатентована технологія природної циркуляції повітря NaturalAirflow у винних шафах, що гарантує правильний рівень вологості 50–70 % для довгого і правильного зберігання пляшок;
 • використання фільтрів із вугіллям у холодильниках для вина, щоб створити правильний мікроклімат у камері;
 • MultiAirFlow — спеціальна система постійної циркуляції холодного повітря в моделях NoFrost, що дає змогу довго зберігати продукти свіжими;
 • технологія TotalNoFrost, що запобігає утворенню льоду та інею в камерах та на дверцятах: вам більше не доведеться розморожувати морозильний відсік — така система активно використовується в моделях side-by-side;
 • тихий інверторний компресор нового типу, що економить електроенергію та на який діє гарантія 15 років;
 • антибактеріальна система, яка сприяє знищенню 99,9% шкідливих бактерій, мікробів та вірусів, а також позбавляє холодильник неприємних запахів;
 • спеціальні висувні окремі ящики в морозильному відділенні, що економить 30 % електроенергії;
 • наявність диспенсера в деяких холодильниках, щоб у вас завжди під рукою були охолоджена вода чи лід.

І наостанок, щоби підкреслити гармонійність дизайну та зручність холодильників Haier, маємо згадати про мобільний застосунок hOn. Він не просто дає змогу дистанційно виставляти налаштування, а створює цілу систему взаємодії між користувачем та технікою. Наприклад, ви можете вести списки продуктів або сканувати етикетки на пляшках вина, щоб отримувати всю інформацію про виробника, виноградник, сировину й рекомендації для оптимального зберігання. Холодильники Haier — це поєднання вишуканості, особливої естетики з унікальними технологіями та матеріалами. Така техніка не доповнює ваш кухонний простір — вона стає його невіддільною частиною.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.