До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Два роки великої війни: Сергій Майдуков створив обкладинку для The Guardian Weekly

Український ілюстратор Сергій Майдуков, який працює з найвпливовішими медіа у світі, створив нову сильну обкладинку до других роковин великої війни — 23 лютого у друк вийшло видання The Guardian Weekly з його малюнком, що зображує довгу розбиту дорогу. Його супроводжує підпис: "Самотня дорога України".

Реклама

Сам Сергій Майдуков фото з обкладинкою підписав: "Бажаю, щоб ця обкладинка для The Guardian Weekly до дати другого року повномасштабного російського вторгнення кричала, що Україні не потрібна технічна підтримка по крупицях, через що вона продовжує втрачати десятки тисяч життів і кілометри країни шматок за шматком кожен день. Нам потрібно, щоб цивілізовані країни усвідомили, що сьогодні вони спостерігають не за прикордонним конфліктом, а за процесом стирання країни разом з її народом". Також художник наголосив, що проти України воює не тільки путін, а вся росія.

Згадуємо інші роботи Майдукова, за допомогою яких він розповідає світу про події в рідній країні.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.