Три нові захопливі детективи для осінніх вечорів

Для тих, хто з першою осінньою прохолодою любить взяти з полиці детектив, влаштуватися затишно та зануритися у читання, ми зібрали кілька нових психологічних трилерів та детективів, які цієї осені виходять в українських видавництвах.

"Служниця", Фріда Мак-Фадден

Фріда Мак-Фадден — дуже цікава авторка: вона лікарка-психіатриня, яка спеціалізується на травмах головного мозку. Паралельно з медичною практикою Фріда багато років пише психологічні трилери: наразі в її бібліографії понад 12 книжок, кожна з яких розходиться накладом у мільйони примірників.

Роман "Служниця" — якраз один із них, адже одразу після свого виходу він став бестселером за версіями New York Times, USA Today і Amazon. У центрі історії — Міллі Келловей, яка влаштовується служницею до родини Вінчестерів. "У Міллі є таємниця, яку вона ретельно приховує", — йдеться у синопсисі. Але жінка навіть не підозрює, чого не розголошують її роботодавці. Щодня Міллі наводить лад у будинку, готує смачну їжу, пере, але стосунки з украй знервованою Ніною Вінчестер напружені. Згодом Міллі дізнається про неї дещо, від чого в жилах стигне кров.

Vivat

"П'ятеро", Ґай Морпасс

Ґай Морпасс — не надто відомий в Україні, проте популярний у світі автор, який працює в жанрі кримінальної фантастики і сподобається тим, хто полюбляє трилери про апокаліптичне майбутнє. Українською виходить його перший роман "П’ятеро", що розповідає про п’ятьох людей, які живуть в одному тілі. Таким чином людство вирішило позбутися проблеми перенаселення, адже тепер людське тіло — тільки вмістилище. Алекс, Кейт, Сьєрра, Майк і Бен — комуна, вони мешкають уп’ятьох в одному тілі вже двадцять п’ять років. Проте якось виявляється, що один із них намагається вбити інших.

Роман "П’ятеро" став книгою року за версією Financial Times і бестселером Kindle у жанрі фантастики.

#книголав

"Востаннє, коли я збрехала", Райлі Сейґер

Другий роман Райлі Сейґера, популярного автора, за псевдонімом якого схований американський журналіст Тодд Риттер. Райлі Сейґер — майстер жанру психологічної драми та багатьом читачам, скоріше за все, нагадає Стівена Кінга. До речі, сам Кінг є фанатом Райлі та його дебютного роману "Останні дівчата".

Події трилеру "Востаннє, коли я збрехала" відбуваються в елітному літньому таборі "Соловей", де відпочивають чотири подруги — Вів’єн, Наталі, Елісон та Емма. Якось серед ночі Емма крізь сон бачить, як приятельки вислизають із будиночка в темряву. Дівчат так і не знайшли, вони зникли назавжди. Розчинилися в густих хащах лісу, чи потонули у моторошному Північному озері? За 15 років Емма повертається в табір вже вчителькою і намагається розгадати таємницю зникнення своїх подружок.

Видавництво Старого Лева

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.