До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

5 романтичних книжок до Дня святого Валентина — на подарунки собі або коханим

В Україні День закоханих збігається з ще одним важливим святом — Днем книгодарування. Тож пропонуємо цього приємного дня дарувати книжки — близьким людям і, звісно, собі. У нашій добірці ті видання, що ідеально пасуватимуть до свята кохання.

Антологія української поезії ХХ століття

Реклама

"Якби я був українським космонавтом, то взяв би цю антологію з собою на Марс", — так каже про цю поетичну антологію письменник та поет Юрій Андрухович. Збірка "Антологія української поезії ХХ століття: від Тичини до Жадана", упорядкована видавцем Іваном Малковичем і дійсно виняткова в усіх сенсах, бо концентровано втілює всю потужність та одночасно ніжність української лірики. До неї увійшли поезії найпомітніших українських поетів ХХ століття — від Тичини до Жадана. Читати можна з будь-якої сторінки — безцінний подарунок для найдорожчих людей.

Збірка поезій "КнигаLove 3.0. Любов, що перемагає"

У найтемніші часи нас рятує кохання — з головною ідеєю збірки "КнигаLove 3.0. Любов, що перемагає" неможливо сперечатися. Її упорядниця, поетка Олена Павлова, зібрала під обкладинкою 57 віршів про кохання від сучасних українських поетів і класиків. Це як сучасні автори — Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Катерина Бабкіна, Мар’яна Савка, Галина Крук, Артем Полежака, Ірина Цілик, Тетяна Власова тощо — так і представники ХХ століття, зокрема Розстріляного відродження. Чудова і чуттєва книжка, яка може стати прихистком і порятунком, а ще — красивим подарунком для того, кого ви любите, і неодмінно засвідчить уважність і турботу.

Книга "Сучасна українська проза та поезія"

Справжній книжковий гіт — колекційна збірка прози і поезії, яку випустила редакція Vogue UA. Під яскравою обкладинкою зібрані короткі твори відомих сучасних українських митців — про любов та війну, мрії та пригоди, українські архетипи й артефакти. Зворушливі й захопливі тексти доповнені оригінальними ілюстраціями мисткині зі світовим ім'ям Олени Ємчук, які перетворюють книгу на артоб'єкт, що так приємно мати у власній бібліотеці. Оскільки всі тексти перекладено англійською мовою, "Сучасна українська проза та поезія" стане чудовим знаком уваги для улюблених закордонних друзів, які мріють дізнатися більше про сучасну Україну.

Купити книгу "Сучасна українська проза та поезія"

"Шалені авторки. Мала проза українських письменниць"

"Шалені авторки" — збірка короткої прози українських письменниць, яка занурює нас у пригоди декадансних персонажок Ольги Кобилянської, екзотичних героїнь Софії Яблонської, рішучих бунтарок Ірини Вільде; у тексти Оксани Забужко і Людмили Таран тощо. Проте ця збірка — більше, ніж антологія малої прози: це книжка-подорож, яка розкриває перед нами розмаїття жіночих досвідів за останні понад 100 років, тому вона стане чудовим подарунком на День книгодарування мамі, сестрі, подрузі.

Книжка підготована у співпраці з YouTube-каналом "Шалені автор(к)и", авторами якого є літературознавці Віра Агеєва й Ростислав Семків.

"Рік, коли я казала "ТАК", Шонда Раймс

У День всіх закоханих пропонуємо святкувати не тільки романтичну любов, але й почуття до самих себе. На цьому знається одна з найуспішніших телепродюсерок світу, сценаристка Шонда Раймс, яка подарувала світові такі яскраві серіали, як "Анатомія Грей", "Скандал" та "Бріджертони". На піку своєї кар’єри Шонда зрозуміла, що надто часто відмовляється від щедрих можливостей, які пропонує їй життя. Тож вирішила цілий рік відповідати всім викликам "так"! Щиро й відверто Шонда Раймс розповідає про те, як боролася із зайвою вагою і страхом публічних виступів, училася розподіляти час між роботою і сім’єю, приймати визнання, любити й розуміти себе, і навіть — казати "так" слову "ні". Важлива книжка, аби насмілитися на ті рішення, про які ви давно думали, але все боялися це зробити.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.