До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

5 чудових книжок, щоб подарувати на День святого Миколая 2023

Цього року українці святкують День Миколая 6 грудня. Його відмічають у багатьох країнах Європи, та історично склалося, що українці особливо ніжно ставляться до свята на честь Миколая Чудотворця. Якщо ви шукаєте подарунки "на Миколая", нехай у пригоди стане наша особлива добірка книжок тут і видання для поціновувачів моди, і для тих, хто любить мистецтво, а ще унікальна різдвяна книжка, яка прикрасить будь-яку бібліотеку.

Книга "Сучасна українська проза та поезія"

Реклама

Справжній книжковий гіт цього року — колекційна збірка прози і поезії, яку випустила редакція Vogue UA. Під яскравою обкладинкою зібрані короткі твори 18 відомих українських письменниць та письменниць — про любов та війну, мрії та пригоди, українські архетипи й артефакти. Зворушливі й захопливі тексти доповнені оригінальними ілюстраціями мисткині зі світовим ім'ям Олени Ємчук, які перетворюють книгу на артоб'єкт, що так приємно мати у власній бібліотеці. Оскільки всі тексти перекладені англійською мовою, "Сучасна українська проза та поезія" стане хорошим знаком уваги для закордонних друзів, які мріють дізнатися більше про сучасну Україну.

Купити книгу "Сучасна українська проза та поезія"

"Еволюція українського вбрання", Зінаїда Васіна

Унікальне видання, присвячене історії українського вбрання, написане Зінаїдою Васіною — мисткинею, театральною художницею на науковицею. Майже 600 сторінок ілюстрованого видання присвячено дослідженню українського костюма, взуття, аксесуарів та розповідям про те, як вони розвивалися протягом століття. Авторка пише про одяг з позиції історії культури, показуючи, що тільки через історію вбрання можна отримати по-справжньому цілісне та глибоке уявлення про історію народу.

"Еволюція українського вбрання" посяде гідне місце на поличці кожного, хто цікавиться власною історією та культурою.

"Віват"

Книга "9 1/2 років Vogue в Україні"

У багатьох з нас фешн-видання займають почесне місце в домашній бібліотеці, адже вони — невичерпне джерело натхнення, краси та смаку. Якщо серед ваших близьких є ті, хто по-справжньому захоплюється модою та візуальним мистецтвом, то чудовим подарунком стане це колекційне видання українського Vogue. Книга "9 1/2 років Vogue в Україні" представляє собою естетичний фотоальбом зі світлинами з найкращих знімань, які команда Vogue UA створила за останнє десятиліття. У назві "9 1/2 років Vogue в Україні" символічно відсутня половина року — це посилання на трагічні події в Україні та вкрадений війною сезон перед нашим 10-річчям.

Купити книгу "9 1/2 років Vogue в Україні"

"Катерина Білокур. Мистецька заповідь"

Пишні півонії, делікатні польові квіти, насичені, мов живі, натюрморти з кавуном — роботи мисткині Катерини Білокур справляють на глядача фантастичне враження, вони зачаровують. Для тих, хто захоплюється українським мистецтвом, альбом "Катерина Білокур. Мистецька заповідь" стане гарним подарунком, адже це найповніше зібрання творів геніальної Катерини Білокур. До книжки увійшли дві колекції — Національного музею українського народного декоративного мистецтва (Київ) та Яготинського державного історичного музею, а також портрет Олі Білокур з приватної колекції.

"Родовід"

"Нова радість стала. Улюбленi колядки та щедрiвки"

Для людей від двох років до 102 — так позиціонують цю книгу у видавництві "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". "Нова радість стала. Улюбленi колядки та щедрiвки"— особливе видання, яка має бути в бібліотеці кожного з нас, адже занурює у всесвіт українського Різдва. Під обкладинкою, створеною художником Владиславом Єрським, зібрано найвідоміші та малознані колядки і щедрівки. Ба більше, за QR-кодом у книжці їх можна послухати — тут і відомі виконавці, і нові музичні формації, і уривки з двох щойно народжених різдвяних симфоній Мирослава Скорика та Івана Небесного, розповідає видавець Іван Малкович. Чудова книжка, аби вивчити пару колядок або щедрівок та заспівати на ці свята разом із друзями та близькими.

"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.