Відверті селфі, вібратори та нові зірки — у трейлері останнього сезону "Сексуальної освіти"

Чудові новини: 21 вересня на екрани з новим — і останнім — сезоном повертається блискучий серіал "Сексуальна освіта". 5 липня Netflix оприлюднив трейлер, і він інтригує: у ньому ми бачимо, як Отіс, болісно незграбний, як завжди, представляється студентам нового коледжу Кавендіша, а його старі однокласники спостерігають за цим. Ми також бачили Мейв в Університеті Воллеса; Отіса у ліжку з Рубі; і Джин, яка годує свою новонароджену дитину.

Перед релізом саме час згадати, чим закінчився минулий сезон. Мурдейл збанкрутував і закривається, Мейв поїхала вчитися в США після того, як розповіла Отісу про свої почуття. Ерік і Адам розійшлися, у Джин народилася дитина, але вона не знає, хто її батько.

"Сексуальна освіта", 4 сезон
"Сексуальна освіта", 4 сезон

Тож у четвертому сезоні студенти не мають іншого вибору, окрім як перевестись до Кавендішського шостого класу коледжу після закриття Мурдейла. Це доповнює список проблем Отіса, оскільки в новому кампусі є ще один секс-терапевт, з яким можна конкурувати. Але всі учні пристосовуються до своєї нової (і агресивно прогресивної) школи з її щоденними заняттями йогою та учнями, які процвітають завдяки доброті. Отіс не єдиний, хто має справу з сердечним болем, оскільки Джексон намагається відійти від свого роману з Кел. Тим часом Еймі береться за вивчення мистецтва, а Адам розглядає можливість кинути коледж.

"Сексуальна освіта", 4 сезон
"Сексуальна освіта", 4 сезон

Як ви вже здогадалися, в новому сезоні з’явиться безліч нових персонажів, зокрема культовий американський автор — і новий викладач Мейв в Університеті Воллеса Томас Моллой, якого грає Ден Леві з "Шиттс-Крік".

"Сексуальна освіта", 4 сезон
"Сексуальна освіта", 4 сезон

Але найгучніша нова зірка? Це Джоді Тернер-Сміт із серіалу "Квін та Слім", яку особисто запросив Нкута Гатва (Адам). Останній розповів Vogue, що Тернер-Сміт зіграє "когось нового, хто прийде в життя Еріка. Багато років ми не мали уявлення, хто зіграє цю людину. Я сказав: "Джоді — це мрія". Ми обмінялися номерами, можливо, за два тижні до цього, на заході Vogue. Я написав їй повідомлення, і вона сказала "так". Вона просто неймовірна".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.