Український фільм "Правило двох стін" покажуть на кінофестивалі Трайбека

У червні на міжнародному кінофестивалі Трайбека покажуть український фільм режисера Девіда Гутніка "Правило двох стін". Cтрічка досліджує війну в Україні крізь призму бачення митців, які живуть і творять у розпал війни. Чуттєвий та поетичний фільм висвітлює життєво важливу роль культурного спротиву в часи потрясінь.

Головними героями фільму є культурна активістка Діана Берг, художниця Kinder Album, музикант Степан Бурбан (автор та виконавець проєкту "Паліндром"), Ляна Мицько (засновниця Львівського муніципального мистецького центру, організаторка концертів), Богдана Давидюк (художниця та ілюстраторка), дизайнер та художник Bob Basset.

"У квітні 2022 року я сів на літак до Варшави з квитком в один бік та наміром потрапити в Україну автобусом, – ділиться режисер фільму Девід Гутнік. Моя сестра, батьки, дідусь і бабуся належали до попереднього покоління українських біженців. У Варшаві я брав інтерв’ю в українців, переміщених через війну, думаючи, що зніму документальний фільм про українців, які, як і моя родина, виїхали. Але коли я перетнув кордон з Україною, мені було зрозуміло, що я зніму фільм про українців, які залишилися",

Фільм спродюсовано українською компанією "2Brave Productions", у співпраці з американськими продюсерами Семом Бісбі та Стейсі Рейсс. Виконавчий продюсер стрічки — голлівудський актор Лів Шрайбер, який з початку повномасштабної війни підтримує Україну і не раз приїздив сюди з гуманітарною місією.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.