Прокинься, Америко: трейлер третього сезону "Оповіді служниці"

"Прокинься, Америко. Ранок закінчився". Телеканал Hulu представив трейлер третього сезону "Оповіді служниці", який представлять уже в червні цього року. Цю фразу в ролику говорить героїня Джун у виконанні Елізабет Мосс, чим натякає на те, що в новому сезоні нас чекає справжнє повстання. Трейлер показали під час головної спортивної події в США – чемпіонату з американського футболу Super Bowl.

Трейлер знятий у стилі передвиборного рекламного ролика і апелює до президентської кампанії Рональда Рейгана 1984 року. Голос за кадром повідомляє, що в Штатах настав звичайний чудовий ранок, і що сьогодні всі жінки країни підуть на роботу, але його раптово перериває сильний голос Елізабет Мосс, яка говорить, що "ранок закінчився". Кадри показують служниць у червоних шатах, які схожі на армію. Глядачі у Twitter вже встигли припустити, що трейлер натякає на політичні події, що відбуваються сьогодні в США.

Воррен Літтелфілд, один з продюсерів серіалу, заявив, що головною темою третього сезону буде "так благословіть битву!", І що новий сезон, тим не менш, не буде таким напруженим, як попередні два.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.