Перший погляд: тизер нового серіалу "Позолочене століття"

На шанувальників історичної драми чекають одразу дві кіноновинки у 2022 році. По-перше, навесні виходить повнометражний фільм "Абатство Даунтон: Нова ера", а вже в січні випустять новий серіал від автора "Абатство Даунтон" Джуліана Феллоуза — "Позолочене століття". Прем’єра нової костюмованої драми відбудеться 24 січня на каналі HBO. Зображувані події відбуваються в Нью-Йорку наприкінці XIX століття, а головного персонажа — Меріан Брук — грає дочка Меріл Стріп, 30-річна актриса й модель Луїза Джейкобсон.

Події серіалу розгортаються в 1822 році й оповідають про дівчину Меріан, яка переїжджає із сільської Пенсільванії до богемного Нью-Йорка після смерті батька. Дівчина живе з багатими тітоньками — їх грають розкішні акторки Синтія Ніксон і Крістін Баранскі. Тим часом на Мангеттені відбувається соціальна революція. Американська економіка росте, а промисловці — нафтові й сталеливарні магнати — стають головними героями в суспільстві, забираючи славу в аристократів. Аристократи тим часом не можуть прийняти цього факту...

Судячи з перших кадрів, нас чекає ефектний серіал з розкішними костюмами й декораціями. Знімали серіал у кількох місцях Род-Айленда, включно з маєтками Бельв’ю, як-от Шато-сюр-Мер і легендарна літня резиденція Корнеліуса Вандербільта "Брейкерс". Також у серіалі можна побачити Ліндгерст, маєток у стилі готики в Террітауні в Нью-Йорку, а також вікторіанські будівлі на Мангеттені.

"Позолочене століття" виходить 24 січня на HBO.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.