На Netflix з'явиться українська стрічка "Крути 1918"

Гарні новини: на Netflix з'являється все більше українських фільмів. 24 серпня, в День Незалежності, на платформі відбудеться прем'єра історичної драми "Крути 1918", яка розповідає про бій під Крутами взимку 1918 року. Режисер фільму — Олексій Шапарєв, фільм вийшов в український прокат 2019 року.

В основі сюжету — реальна історія бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року, коли чотири сотні українських студентів і гімназистів стали проти багатотисячної російської червоної гвардії. Фільм знімали у Києві в історичних місцях — на Софійській площі, біля Київської фортеці, а також у Чернігівській області та на Черкащині.

У стрічці знялися Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Віталій Салій, Остап Ступка, Наталя Васько, Дмитро Ступка. Загалом було залучено понад 1000 акторів, а також військові Національної гвардії України.

Нагадаємо, що на Netflix також можна подивитися фільм Олега Сенцова "Носоріг", "Поводир" Олеся Саніна, "Захар Беркут" Ахтема Сеітаблаєва та інші українські стрічки.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.