До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Яким буде новий фільм Анджеліни Джолі

15 вересня на каналі Netflix відбудеться прем'єра нового фільму Анджеліни Джолі. Для актриси, продюсера і філантропа фільм "Спочатку вони вбили мого батька" про громадянську війну в Камбоджі стане четвертою режисерською роботою. Книг був знятий за однойменною книгою камбоджійської письменниці Лун Ун, з якою Джолі познайомилася в 2002 році під час своєї першої благодійної місії в Камбоджі. Спогади Ун були опубліковані двома роками раніше: це її розповідь про те, як у 1975-му її братів відправили у трудові табори, а саму Ун, якій на той момент було 5 років, забрали до табору й тренували, щоби стала солдатом.

Анджеліна Джолі й письменниця Лун Ун в Камбоджі

Цього року в Камбоджі Джолі всиновила свою першу дитину – хлопчика Меддокса. Цікаво, що зараз 15-річний Меддокс захоплюється кіно й допомагав Джолі на зйомках "Спочатку вони вбили мого батька", працюючи там у якості асистента режисера. Для Анджеліни Джолі цей фільм – продовження її гуманітарної місії в Азії. "Мета цієї стрічки – привернути увагу до жахів, з якими зіштовхуються діти на війні, й допомогти тим, хто хоче їх захистити", – каже акторка й режисерка. У фільмі знімалися місцеві актори, переважно непрофесійні.

Реклама

Читайте також:

Анджеліна Джолі розповіла про життя без Бреда Пітта

5 головних фільмів серпня

Як Шарліз Терон готувалася до зйомок в "Атомній блондинці"

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.