Емілія Кларк у трейлері фільму "Репродукція майбутнього"

31 серпня в український прокат виходить стрічка "Репродукція майбутнього" з Емілією Кларк та Чіветелом Еджиофором. Події фільму відбуваються в недалекому майбутньому — де на людей чекає їжа з 3D-принтера, кабінки зі справжніми рослинами, психологи-штучний інтелект, та... діти, що формуються та народжуються зі спеціального "яйця" — "pod-а".

Головні герої фільму — подружня пара Рейчел (Емілія Кларк) та Айві (Чіветел Еджиофор). Вона розробляє штучний інтелект, а він викладає ботаніку, яка всім уже непотрібна. Рейчел та Айві вирішують стати батьками, проте вагітність у технологічному майбутньому має свої особливості...

Оператор фільму — відомий режисер та оператор українського походження Андрій Парех. 51-річний Парех відомий насамперед завдяки своїй роботі над популярним серіалом "Спадкоємці", за що отримав премію "Еммі" у 2020-му році. Андрій Парех народився в Штатах: його мама — українка, батько — індієць. Андрій починав свою кар'єру, співпрацюючи з українською компанією Radioaktive films, неодноразово бував у Києві та відомий своєю активною підтримкою України, зокрема в соціальних мережах.

Стрічку "Репродукція майбутнього", зняту Андрієм Парехом та його дружиною, режисеркою Софі Бартез, можна побачити в кінотеатрах з 31 серпня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.