UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Емі Шумер запросила Володимира Зеленського взяти участь у церемонії премії «Оскар»

21 марта 2022

Емі Шумер заявила, що вона хотіла б бачити президента України Володимира Зеленського на церемонії вручення премії «Оскар». Про це голлівудська актриса, яка має бути однією з ведучих церемонії, сказала у розмові з Дрю Беррімор в епізоді The Drew Barrymore Show, який вийде 24 березня.

Емі Шумер в кампанії телеканалу АВС, присвяченій 94-й премії «Оскар»Емі Шумер у кампанії телеканалу АВС, присвяченій 94-й премії «Оскар»

«Я запропонувала знайти спосіб залучити Зеленського за допомогою супутникового зв’язку або зняти його звернення заздалегідь, просто тому, що до церемонії прикута увага багатьох людей», — сказала Шумер.

За словами акторки, прайм-тайм, під час якого проходить церемонія «Оскар», і багатомільйонна аудиторія — це чудова платформа для президента України розповісти про війну та бойові дії. Глядачі всього світу, які дивитимуться церемонію, «зможуть краще розуміти, що відбувається в Україні після російського вторгнення» і яка нині ситуація в країні.

Нагадаємо, 94-та церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться в понеділок, 28 березня 2022 року. В матеріалі за цим посиланням ми розповідали про 20 фільмів, номінованих на «Оскар», які можна переглянути онлайн. 

кино · Оскар 2022 · #STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе CINEMA

Популярное