UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Бенедикт Камбербетч надасть свій дім біженцям з України

14 марта 2022

З початку війни багато знаменитостей стали на бік України. Одним і перших підтримав українців британський актор Бенедикт Камбербетч, відомий за роллю Шерлока Голмса в однойменному серіалі. Спершу Бенедикт вийшов на сцену кінофестивалю в Санта-Барбарі з прапором України, а тепер актор заявив, що готовий поселити біженців з України у власному домі. Про це він повідомив у бесіді з телеканалом Sky News на червоній доріжці перед церемонією вручення премії BAFTA. Крім того, на заході Камбербетч з’явився зі значком у кольорах прапора України на вилозі піджака.

Бенедикт Камбербетч і Софі Гантер

Актор візьме участь в урядовій програмі Великої Британії Homes for Ukraine («Будинки для України»), у межах якої представники громадськості, доброчинні організації та підприємства можуть пропонувати житло біженцям. Кожен охочий житель країни може прийняти в себе нужденних, навіть якщо вони не мають сімейних зв’язків. Бенедикт Камбербетч зазначив, що безліч людей у ​​Великій Британії зголосилися допомогти українським біженцям, і він теж вирішив не залишатися осторонь. «Нам усім треба робити більше, ніж просто носити піктограму на підтримку України. Кожен з нас має зробити все, що йому до снаги. Багато людей пропонують поселити біженців у своїх будинках, і я сподіваюся до них приєднатися», – сказав Камбербетч під час короткого інтерв’ю.

Бенедикт Камбербетч

Еще в разделе CINEMA

Популярное