До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

У Києві відкривається виставка костюмів і реквізиту з фільму "Довбуш"

10 років роботи, кілька сотень акторів, задіяних у зніманні, та 20 локацій у Києві, на Івано-Франківщині та Тернопільщині: історичний фільм "Довбуш" Олеся Саніна став однією з найдорожчих і наймасштабніших українських стрічок. 12 вересня в Національній академії мистецтв відкривається виставка, яка дозволить зазирнути за лаштунки "Довбуша". Гості виставки побачать 25 костюмів та їхні ескізи, реквізит, оригінальні розкадрування, фото зі знімального майданчика тощо.

Реклама

"Для фільму "Довбуш" руками десятків художників кіно й сотнями майстрів був створений цілий світ, — коментує режисер фільму Олесь Санін. — Декорації, костюми, зброя та прикраси, ескізи та сторіборди, фото й відеолітопис залаштунків. Той, хто відвідає виставку, сподіваюсь, встигне побачити й відчути ті любов і відданість, з якими ми знімали історію, що нас надихала".

Окрім постійної експозиції, упродовж місяця в межах виставки триватимуть творчі зустрічі, екскурсії та майстер-класи за участі членів команди "Довбуша", які розкриватимуть свої професійні секрети. Так, майстер-класи проведуть режисер Олесь Санін, оператор Сергій Михальчук, композитори Алла Загайкевич і Олександр Чорний, художниці з костюмів Гала Отенко та Марія Керо, художник-зброяр та історичний консультант Юліан Тихонов та інші.

Виставка триватиме до 10 жовтня включно в Національній академії мистецтв України.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.