Разом з Orthomol ми розібралися, що потрібно робити, щоб не втратити подарованої природою краси і як підкреслити свої переваги, не вдаючись до всіляких утручань.
Те, що найпростіше контролювати, часто дуже легко порушувати. Базова потреба організму в правильній їжі та наше бажання мати міцні нігті, блискуче волосся і сяйливу шкіру легко реалізуються за допомогою відповідного раціону. Що їсти, щоб бути гарними? Корисні жири й овочі.
Лосось, скумбрія, тунець, авокадо, насіння, горіхи й рослинні олії — багаті джерела жирних кислот, які, крім того, що сприяють здоровому сяянню шкіри й зміцненню волосся та нігтів, також відіграють істотну роль у підтримці жіночого здоров’я. Овочі й зернові культури є потрібним джерелом клітковини й антиоксидантів, важливим для природної здатності організму самоочищатися. Тому вівсянка з ягодами на сніданок, риба із салатом на обід та запечені овочі на вечерю — один з варіантів раціону, підхожого для підтримки краси.
Звісно, бум на засоби для догляду за тілом триває. Щодня б’юті-ринок пропонує десятки нових продуктів, які обіцяють пришвидшити ріст волосся, запустити вироблення колагену, розгладити зморшки, просвітлити, наситити, захистити... Тут важливо без метушні й непотрібних ризиків вибрати засіб, який допоможе та не спровокує алергічної реакції. Щоб запобігти другому, уважно читайте склад, порівнюйте прописані інгредієнти з тими, що в списку активних у звичних для вас засобів, а також обов’язково оцініть стан шкіри, волосся або нігтів на цей час. Вибирайте засіб за потребами (якщо це й так не очевидно). Якщо дуже хочеться спробувати чогось нового, купіть вподобану баночку універсального засобу: наприклад, делікатний тонік замість активної сироватки.
Той же підхід використовуйте, вибираючи процедури на зразок масажів, масок і обгортань. Зверніться до фахівця за консультацією й завжди прислухайтеся до сигналів свого організму.
Вживання вітамінних комплексів — одна зі здорових звичок сучасних адептів велнесу. Вживання вітамінів, спрямованих на конкретні потреби, — вибір тих, кому подобається бачити швидкий помітний результат. Ставлячи перед собою мету поліпшити стан шкіри, волосся й нігтів, треба вибирати перевіреного виробника, бажано за рекомендацією лікаря.
Для комплексного впливу на волосся, нігті та шкіру в Orthomol є спеціальні вітамінні комплекси для чоловіків і жінок. Orthomol Beauty — це 30-денний вітамінний комплекс, який щодня постачає в організм живильні речовини, вітаміни й мінерали, підібрані відповідно до потреб шкіри. До складу вітамінів уходять такі інгредієнти, як колаген (для регенерації клітин шкіри), гіалуронова кислота (для додаткового зволоження), коензим Q10 (для регенерації та зміцнення волосяних цибулин). Вітаміни С і Е, цинк, селен і біотин сприяють пружності й здоровому сяянню шкіри. А оливковий екстракт і кофермент Q10 гальмують процес старіння. Варіант вітамінів з подібним ефектом для чоловіків — Orthomol Beauty for Men. Ті ж вітаміни С і Е, цинк, селен, гіалуронова кислота й коензим Q10 об’єднані в потрібній для чоловічого організму кількості, щоб зміцнити нігті й волосся та поліпшити стан шкіри.
Окремий вітамінний комплекс для зміцнення волосся Orthomol Hair Intense сприяє їхньому швидкому й здоровому росту завдяки вітамінам групи B, амінокислотам L-цистеїну і L-метіоніну, міліцину й запатентованому екстракту проса KeraLiacin ®. 30-денний курс обіцяє зробити волосся густішим, яскравішим і довшим. Результат гарантують натуральні інгредієнти й міжнародна сертифікація виробника.
Важливіша за сон тільки його гігієна. Свіжа постільна білизна, відмова від екранного світла щонайменше за годину до сну, провітрена кімната і в міру порожній шлунок — це лише деякі правила, яких багато хто дотримує інтуїтивно, щоб не тільки почуватися щасливими, але й вигляд мати відповідний.
Достатня кількість сну помітна за відсутністю синців під очима, ясним поглядом і залитим світлом кольором обличчя зі здоровим рум’янцем. Додатковий бонус: відчуття бадьорості у всьому тілі й бажання підкорювати світ.
Природна краса завжди була символом особливої чистоти, здоров’я й відкритості навколишньому світу. Не дивно, що краса й здоров’я тісно пов’язані зі звичками харчування, адже ми — це те, що ми їмо. Щоб шкіра рідко подавала сигнали про щось не те з’їдене, дотримуйте чистих інтервалів між прийманням їжі тривалістю від 3 до 6 годин; вживайте їжу, орієнтуючись на відчуття голоду, і зупиняйтеся, відчувши ситість; намагайтеся, щоб інтервал між останнім і першим прийманням їжі становив не менш як 12 годин.
Це базова концепція харчування, яка відповідає ритму життя й стану організму більшості з нас, тому й має винятково позитивний вплив на стан шкіри, нігтів, волосся й організму загалом. У разі хронічних захворювань або індивідуальних потреб організму обов’язково консультуйтеся з лікарем перед зміною режиму харчування й раціону.