Ексклюзив: Біллі Айліш про хейт, відносини з власним тілом та новий парфум

Співачка Біллі Айліш вважає, що люди дійсно багатогранні, і вона, звісно, теж. "Більшу частину життя я відчувала себе хлопчиком, мені подобалося бути сильною та маскулінною, але кілька років тому я вирішила, що найголовніше це те, що я можу бути різною, незважаючи ні на що. Я водночас можу бути і сексуальною, і милою, будь-якою. Головне, щоб я завжди залишалася самою собою".

Біллі Айліш у рекламній кампанії нового парфуму
Біллі Айліш у рекламній кампанії нового парфуму

Інший приклад: у своїй професійній сфері Айліш — поп-зірка, лауреатка премії "Греммі", і тепер парфумерка. "Пам’ятаю, коли мені запропонували мати власний аромат, я подумала: "Почекайте, я точно можу це зробити?! Ви насправді про це говорите серйозно?" — розповідає Айліш, яка випустила свій перший однойменний парфум у 2021 році. "Я дійсно про це мріяла, і мені приємно стати частиною цього цікавого світу". З нещодавнім релізом Eilish No. 2, вологого та дерев'яного аромату у витонченому сірому флаконі, натхненому жіночім тілом, Біллі Айліш розширує свою присутність у парфюмерному всесвіті.

"Моя початкова ідея полягала в тому, що другий аромат пахнув і відчувався, як тротуар після дощу, і у нього є цей специфічний запах, що нагадує мені дитинство, — розповідає Айліш. — В моїх думках цей бетон став частиною світу дощу, а також і частиною світу лісу". Цей вигаданий ландшафт, як і флакон, також сірий — це реальність, створена, частково, вродженою синестезією поп-зірки. "Eilish No. 2 завжди здавався мені сірим світом. Немає такого світу, де він був би помаранчевим чи іншим". Те ж саме стосується і оригінальних парфумів. "Це мав бути лише бурштиновий колір. Це був тільки теплий янтарно-коричневий золотий колір; саме так було в моїй голові, коли я понюхала їх вперше".

Для Айліш кольори разом із формою флакона так само важливі, як і аромат. "У мене є така проблема — коли я нюхаю численні зразки у маленьких пробниках, які виглядають всі однаково, і мені щось подобається, і я замовляю більшу версію, повноцінну, а потім бачу флакон, який мені ніяк не подобається, то просто не можу вже носити цей аромат. Все, він вже не для мене", — розповідає співачка.

Якщо ці думки здаються безрозсудними, це не так. Айліш — 21-річний феномен, і вона активно розбудовує світ — з 13 років. Вона сміливо виражає власний світогляд, ділиться думками і не намагається подобатися усім. Їй важливо покладатися на власний компас, довіряти йому, незважаючи на постійний шквал сторонніх думок.

Цього року на Met Gala Айліш прийшла у готичній прозорій сукні Simona Rocha, прикрасивши хвіст стрічкою та зробивши неймовірний макіяж очей. А що було після балу? "Я повернулася в готель і просто сказала: "Заберіть це з мене. Потім вдягнула широкі штани North Face, оверсайз-куртку на блискавці, капелюх і Jordans — і так я почуваюся найкраще, відчуваю себе сильніше. Але знову ж таки... люди складаються з протиріч. Мені зручніше носити макіяж, навіть багато макіяжу", — каже Айліш, яка зазначає, що прагне охопити силу, яка приходить із наджіночністю.

Страх, мабуть, не є чимось тим, з чим більшість шанувальників ототожнює Айліш, яка завжди випромінювала IDGAF-енергію (IDGAF — I Don't Give a Fuck — у перекладі з англійської — "мені все одно") і звикла почувати себе у центрі уваги. Але після багатьох років шеймінгу за її вигляд та стиль, безперервної критики в соціальних мережах, вона справді зараз не може не перейматися цими питаннями. "Чувак, я навіть не знаю. Це важко, чувак, — каже Айліш. — Чесно кажучи, вже ніхто не може сказати про моє тіло нічого такого, про що я не маю ще більш твердої думки. Я також думаю, якби Інтернет говорив про мене так, як зараз, коли мені було 11 років, не думаю, що змогла б існувати. Так, мене більше цікавить те, що відчуваю я, ніж те, що вони говорять. Але ці слова все одно ранять мої почуття, як сучий син".

Тим не менш, спасіння я знайшла. "Я люблю приймати ванну, — каже співачка. — Ще часто граю в ігри на телефоні, їх там багато, і від цього мені добре". Також Айліш дуже подобається Ріанна ("Нещодавно зрозуміла для себе, що вважаю її найгарячішою людиною в світі"), а також проведення часу з родиною та тваринами. "Собаки, великі собаки, коли я поруч з ними, то відчуваю себе захищеною та розслабленою", — розповідає Айліш.

Якщо коротко: незалежно від того, чи ототожнюєте ви себе з її атмосферою, її музикою, ароматами та світами, які будує Біллі, у неї все пов’язано з пошуком власної ідентичності та самосвідомості. І хто такий цей руйнівник, як не той, що постійно розвивається?

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.