До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Секрети італійського манікюру: як короткі нігті перетворити на довгі

Італійський манікюр сьогодні є фаворитом серед майстрів манікюру в усьому світу, бо дає змогу зробити короткі нігті, та й пальці загалом, візуально довшими й тоншими.

Італійський манікюр – це майстерне нанесення лаку на нігті зі створенням оптичної ілюзії довжини. "Цей спосіб можна використовувати не тільки під час нанесення кольорового гель-лаку на все нігтьове ложе, а й коли фарбують лише кінчики", – пояснює британська майстриня Алекс Телекі, відома за своєю сторінкою The Hot Blend в Instagram. "Тут все просто, – пояснює Алекс. – Пензликом з фарбою треба наблизитися до кутикул, але не торкатися шкіри, а потім промалювати вертикальну лінію вгору по нігтю й залишити невеликий проміжок між краєм нігтьової стінки й гелем".

@thehotblendofficial Italian Nail Paiting Technique #buildergel#biab#gelnails#nailtech Sky Aesthetic – Tollan Kim

Якщо однотонний манікюр вам не до смаку, італійський стиль можна застосувати тільки на кінчиках нігтів. Є тут один секрет. На відміну від класичного французького манікюру, де кінчик починається ближче до боків нігтя у формі півмісяця, в італійському стилі він "починається приблизно на половині нігтя з лівого й правого боку, утворюючи форму літери U", – пояснює майстриня. Це ще одна техніка, застосування якої допоможе зробити нігті довшими.

Реклама

Алекс Телекі вже давно застосовує цю техніку в роботі з клієнтками, та лише тепер подібне фарбування стає дедалі популярнішим серед майстрів манікюру як спосіб збільшити довжину нігтів, не вдаючись до акрилового нарощування. "Я поєдную його з іншими техніками, такими як відсунення кутикули та усунення зайвої шкіри, – каже вона. – Але однаково форма нігтьового ложа є ключовим чинником у тому, наскільки витонченими та довгими здаватимуться пальці після італійського манікюру".

Алекс давно працює з клієнтами, які мають дуже різні форми нігтів, і зазначає, що італійський спосіб фарбування годиться не лише для короткого та квадратного нігтьового ложа. Довгі, мигдалеподібні або прямокутні нігті в разі такого фарбування матимуть вужчий вигляд, а пальці здаватимуться витонченішими.

Текст: Hannah Coates (vogue.co.uk)

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.