До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Краса рятує: безкоштовна корекція шрамів для жінок, що постраждали від війни

У жовтні 2023 року стартував всеукраїнський соціальний проєкт "Не До краси". Його мета допомогти жінкам позбутися слідів війни на обличчі й тілі та загоїти душевні рани. Його реалізує L’Oréal Україна разом із Національним реабілітаційним центром "Незламні" (Unbroken)

Серед постраждалих від війни росії проти України чимало жінок, які отримали осколкові, вогневі, мінно-вибухові або інші поранення, що залишили шрами на їхніх тілах та обличчях. Шрами — не просто естетична проблема, а ще й постійна ретравматизація, коли людина щодня бачить у дзеркалі нагадування про пережиті нею жахи. Втім, часто може почути, що головне — збереження життя, а шрами — це вторинне. Бажання повернути свою звичну зовнішність та душевну рівновагу не має засуджуватися. Навпаки, це прагнення варто підтримувати. Для цього створений соціальний проєкт "Не До краси", який реалізується L’Oréal Україна у партнерстві з спеціалістами Центру "Незламні" (Unbroken). Вони допоможуть жінкам, що постраждали від війни, нормалізувати їхній фізичний та психологічний стан.

Реклама

"Війна лишає рубці не лише на тілі, а й на серці. І бажання зарубцювати рани — цілком природне. Ця соціальна програма — один із інструментів, за допомогою якого жінки мають можливість пройти курс відновлення свого фізичного та емоційного стану", — зазначає Катерина Захараш, директорка корпоративних комунікацій L’Oreal Україна

Кожна учасниця проєкту "Не До краси" отримає консультацію кваліфікованих фахівців із пластичної хірургії, естетичної медицини, ментального здоров’я та, за потреби, інших лікарів. Залежно від наслідків фізичної травми буде обрана індивідуальна тактика лікування: оперативні втручання, шліфування рубців, косметологічні процедури.

З кожною учасницею працюватимуть спеціалісти з ментального здоров'я: пацієнтки матимуть змогу відвідати сеанси тілесно орієнтованої та розмовної психотерапії, де їм допоможуть знову прийняти себе і своє тіло. Всі ці послуги надаватимуться жінкам безплатно.

Для того, щоб стати учасницею соціального проєкту, необхідно заповнити заявку за посиланням.

"З початку великої війни в Центр "Незламні" доправляють найважчих пацієнтів з усієї України. Це військові та цивільні, дорослі та діти", — каже Ірина Заславець, керівниця проєкту "Незламні", директорка з розвитку Першого медоб’єднання Львова. І додає, що в проєкті "Не До краси" жінкам, постраждалим внаслідок війни, будуть надані всі необхідні види допомоги, які охоплюють естетичну медицину та пластичну хірургію в поєднанні із сучасними косметологічними апаратними процедурами.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.