Підсумки 2018 року: 5 найстильніших серіалів року
Зимові канікули – чудовий привід подивитися фільми або серіали, на які не вистачало часу протягом усього року. Особливо приємно, коли вони не тільки цікаві, але й красиві візуально. Vogue.ua вибрав 5 найстильніших серіалів 2018 року.
2018 року представили другий сезон серіалу "Дивовижна місіс Мейзел", що розповідає про домогосподарку, яка несподівано для багатьох стає успішною в жанрі стендап-артиста. Відбувається дія серіалу в кінці 1950-х років, образи яких вирізняються особливою елегантністю.
Головна героїня, зіграла яку актриса Рейчел Броснахен, демонструє стилістику new look в найкращих її традиціях. Також вона нерідко вибирає повсякденні, але від цього не менш вишукані, образи. В основному вони витримані в одній колірній гамі. Обов'язкові атрибути стилю Міріам – ідеальна укладка і ретельно підібрані аксесуари.
Міні-серіал "Маленька барабанщиця" – справжній гід по барвистій моді кінця 1970-х років. Це адаптація однойменного детектива-бестселера, що розповідає про боротьбу західних спецслужб з тероризмом в Європі і на Близькому сході. Зняв його корейський режисер Пак Чхан Ук, лауреат Каннського, Венеціанського і Берлінського кінофестивалів, відомий всьому світу фільмами "Служниця", "Спрага" і "Олдбой". Серіал складають всього 6 серій, але Пак Чхан Ук не поспішає форсувати події, він ніби смакує кожен кадр, розтягує його, дарує глядачеві дуже красиву картинку.
Природно, що і вбрання в "Маленькій барабанщиці" ідеально вписуються в цю візуальну естетику. Чарлі, головна героїня, носить сукні яскравих відтінків, любить шкіряні куртки і має відмінний вигляд у речах з етнічними мотивами.
Вона мала б абсолютно органічний вигляд і в будь-якому з кампейнів Gucci часу Алессандро Мікеле. Не відвести погляд в серіалі і від Александра Скарсгарда, що грає ізраїльського спецагента на ім'я Гаді. Його герой суворий і красивий, а його стриманий гардероб тільки підкреслює закритий характер.
Модні вбрання стали важливою складовою серіалу "Вбиваючи Єву" – динамічної історії про гру в кішки-мишки між агентом ЦРУ і кілером-психопаткою на ім'я Віланнель.
Відповідала за них дизайнер Фібі де Гей, яка підібрала для Віланнель образи, гідні найважливіших червоних доріжок – від ідеально скроєних костюмів Dries Van Noten до повітряної ніжно-рожевої сукні Molly Goddard. Також у серіалі можна впізнати речі з останніх колекцій Chloe, Miu Miu, Burberry. Другий сезон з'явиться вже 2019 року і обіцяє бути не менш модним.
У січні 2018 року на екрани вийшов новий сезон "Американської історії злочинів", присвячений вбивству Джанні Версаче 1997 року. Природно, що до образів в серіалі пред'являли особливо високі вимоги. Щоб візуальна картинка ніяк не поступалася сюжету, творці "Американської історії злочинів" зайнятися образами героїв запросили художників по костюмах Лу Ейріч і Еллісон Ліч.
Роботу дівчат ускладнювало те, що у них не було прямого доступу до архівів Versace, адже сім'я Версаче була налаштована негативно щодо серіалу. Купувати вінтажні речі їм доводилося у перекупників, на аукціонах і просто збирати у знайомих зі світу моди. Конкретні, особливо важливі для них образи, Ейріч і Ліч відтворювали спеціально. Наприклад, чорну бандажну сукню Донателли Версаче, в якій вона з'явилася на публіці 1993 року.
"Заради цього вбрання ми вирушили в лос-анджелеський Музей моди, дизайну та мерчандайзингу, в якому зберігається велика колекція архівних фото та відеоматеріалів. Ми уважно розглядали всі подробиці, щоб відтворити копію максимально достовірно". В результаті бюджет на костюми був значним, але результат того вартим.
"Патрік Мелроуз" – серіал, який шанувальники актора Бенедикта Камбербетча чекали з особливим трепетом. Особливо до нього ставився і сам актор, який в одному з інтерв'ю якось сказав: "У списку ролей моєї мрії завжди були два пункти – Гамлет і Патрік Мелроуз". Грає актор в цьому 5-серійному серіалі британського денді, який з одного боку має ідеальний вигляд, освічений і володіє бездоганним смаком, а з іншого – страждає від наркозалежності і привидів дитинства, які заважають налагодити йому доросле життя.
Розглядати цей образ сучасного денді – особливе задоволення, адже дія фільму розтягнута в часі: тут і дев'яності, і нульові, і кінець 1960-х, коли головний герой був ще дитиною. Відповідав за створення образів до фільму художник по костюмах Кіт Медден. Він практично не змінював зовнішній вигляд Патріка Мелроуза, а перипетії в його житті показував за допомогою контрасту з образами оточення. Зате Медден спритно обіграв за допомогою деталей залежність головного героя – безліч таємних кишень і ексцентричні аксесуари на зразок запонок або кольорових шкарпеток додали фарб персонажу Камбербетча.