RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Помер легендарний французький актор Жан-Поль Бельмондо

06 вересня 2021

З життя пішов легендарний французький актор Жан-Поль Бельмондо. Про це повідомляє Agence France-Presse, покликаючись на адвоката актора. Бельмондо було 88 років.

Жан-Поль Бельмондо в фильме «Профессионал», 1980Жан-Поль Бельмондо у фільмі «Професіонал», 1980

Французький кінематограф втратив видатного й одного з найпопулярніших акторів країни. Талант, енергія, зухвалість, харизма — усе це й багато іншого в ньому зачаровувало глядачів.


 
Жан-Поль Бельмондо в фильме «Безумный Пьеро», 1965Жан-Поль Бельмондо у фільмі «Божевільний П’єро», 1965

Бельмондо вважається іконою французької «нової хвилі». Першу популярність акторові принесла роль Мішеля Пуакара у фільмі Жана-Люка Годара «На останньому диханні» (1959). Наступного року Бельмондо зміцнив за собою славу, зігравши разом із Софі Лорен у фільмі Вітторіо Де Сіки «Чочара». У перших своїх картинах він створив образ молодого бунтівника з чарівною усмішкою і став одним з улюблених акторів європейської молоді. Найчастіше він утілював гострохарактерних персонажів у комедіях і бойовиках. Свої найкращі ролі актор зіграв у режисерів французької «нової хвилі»: того самого Годара, Луї Маля, Франсуа Трюффо, Клода Шаброля, Алена Рене.

Жан-Поль Бельмондо в фильме «На последнем дыхании», 1960Жан-Поль Бельмондо у фільмі «На останньому диханні», 1960

кино ·

Ще в розділі Культура

Популярне