RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Гра на межі: чоловічі плавки на шнурівці від Ludovic de Saint Sernin

18 червня 2020

Ludovic de Saint Sernin

Ludovic de Saint Sernin
 
Капсульну лінійку Ludovic de Saint Sernin створено за мотивами шкіряних брифів Eyelet, найпопулярнішої моделі з колекцій молодого паризького бренду. Плавки на шнурівці доступні в різних відтінках, названих на честь улюблених місць відпочинку дизайнера Людовика де Сен-Сернена: чорний — як данина нью-йоркському Fire Island, білий — омаж грецькому острову Міконос, бежевий — Марракешу, а яскраво-рожевий — Ібіці. Червоний символізує Палм Спрінгс, бірюзовий — острів Капрі, а темно-синій — Лазурний берег Франції. Цю колекцію шили в паризькому ательє дизайнера вручну, зважаючи на мінімізацію «вуглеводневого сліду» під час виробництва й транспортування з інших місць.
 
Ludovic de Saint Sernin плавкиLudovic de Saint Sernin

Промоматеріали з участю молодого манекенника Ніколаса Райта знімав британський фотограф Томас Гіддінгс під час подорожі на Fire Island у Нью-Йорку ще торік у серпні. «Я вперше приїхав туди кілька років тому й відразу закохався в його красу та історію, — коментує вибір локації для знімання Людовик де Сен-Сернен. — Це місце має велике значення для ЛГБТ-спільноти. Починаючи з 1960-х і до сьогодні острів був і є притулком для членів квір-спільноти».

Ludovic de Saint Sernin плавкиLudovic de Saint Sernin

У нового релізу Ludovic de Saint Sernin є й гуманітарна мета. 10% прибутку від продажу цієї колекції буде перераховано на користь благодійної організації Le Refuge, що опікується підтримкою дітей та підлітків, від яких відмовилися батьки. Ще 10% — організації G.L.I.T.S., яка підтримує спільноти LGBTQIA+ в глобальному масштабі.

Ludovic de Saint Sernin плавкиLudovic de Saint Sernin
 
  
 
Vogue Man Ukraine Instagram
чоловіча мода ·

Ще в розділі Vogue Man

Популярне