RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дивіться ексклюзивне інтерв’ю Діани фон Фюрстенберг київському ЦУМу

27 травня 2021

Легендарна дизайнерка Діана фон Фюрстенберг ексклюзивно розповіла київському ЦУМу про те, як змінилося її життя за час пандемії і чому Україна займає особливе місце в її серці.

У 1970-х Діана фон Фюрстенберг полонила серця жінок усього світу чуттєвою і стильною сукнею із заходом, яка стала символом жіночої революції і досі не втратила  своєї актуальності. Нині дизайнерка, меценатка й активна учасниця місцевих громад і далі надихає своєю діяльністю — фон Фюрстенберг рятує історичні пам’ятники, захоплюється художніми інноваціями, пише книги.

У 2005 році дизайнерка здобула нагороду за життєві досягнення від Американської ради дизайнерів моди (CFDA), 2015 року — ввійшла до списку найвпливовіших людей TIME 100, а в березні 2021 року побачила світ її книга-маніфест Own It: The Secret to Life (Phaidon, 2021). Про книгу, натхнення, активну життєву позицію і життя під час пандемії Діана фон Фюрстенберг поговорила з баїнг-директоркою київського ЦУМу Ольгою Чайкою. Інтерв’ю вже можна переглянути в Instagram-акаунті @tsum.kyiv, а нову книгу з підписом дизайнерки ексклюзивно представлено ​​на 5 поверсі ЦУМу і на сайті головного універмагу столиці. 

интервью · ЦУМ ·

Ще в розділі ЦУМ

Популярне