RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нові вітрини київського ЦУМу — символ весняного оновлення й чистоти

13 травня 2021

Вітрини київського ЦУМу оновили спеціально для весняно-літнього сезону. Цього року жителі й гості столиці надихатимуться білим кольором та інтерактивною підсвіткою головного універмагу столиці.

Біле цвітіння — символ весняного оновлення й чистоти, яке у вітринах універмагу вигідно вирізняє легкі літні образи сезону весна-літо 2021. Композиції створено в такий спосіб, щоб органічно представляти головні тренди сезону, а механізовані об’єкти своїми рухами імітують природні явища: повів вітру, трепет пелюсток, потік струмка. Для повного занурення в атмосферу весни використано звуковий ефект — спів птахів.

Кожен перехожий може змінювати відтінки кольорів на центральному вході в режимі реального часу, буквально вибираючи відтінок підсвітки під себе — від небесно-блакитного до яскраво-рожевого. Досить під’єднатися до мережі WiFi TsumFlowersHub і відсканувати QR-код.

 

Нові вітрини ЦУМу дарують літній настрій свіжості. Вдивляючись у них, легко надихнутися легким і яскравим стилем, який оточуватиме нас цього літа.

ЦУМ ·

Ще в розділі ЦУМ

Популярне