VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

ЦУМ представив новорічні вітрини

10 грудня 2019

Київський ЦУМ традиційно відкриває святковий сезон новорічними вітринами, які цьогоріч перетворилися на справжню "Фабрику подарунків".

Кожна з вітрин цієї "фабрики" присвячена певному процесу та втілює: дизайн-майстерню, лабораторію, розкрійний комплекс, фарбувальню, складальний цех, конвеєрну стрічку і склад.

 

У «Дизайн-майстерні» можна побачити снігову кулю з мініатюрою фасаду ЦУМу, де поруч рухається іграшковий локомотив потяга, що є втіленням мрії усіх дітей і дорослих. У вітрині «Лабораторія» відтворений процес пошуку найкращої формули, створення ідеального подарунка. Манекени-вчені працюють з хімічними реагентами: глітерним порошком, блискітками і кристалами. Як тільки всі матеріали знайдені, а сполуки збалансовані, робота продовжується в «Розкрійному комплексі». Головні об'єкти третьої вітрини – вечірні сукні та стилізована карусель, яка є одним з ключових символів різдвяних ярмарків. У «Фарбувальній майстерні» подарунок отримує свій індивідуальний відтінок. Колір перетворює технічні деталі на яскраві та вишукані аксесуари. Для оформлення цієї вітрини використали акрилайт і лавову лампу. У вітрині «Складального цеху» діють механізовані помічники, які збирають аксесуарну продукцію різної конфігурації. Після завершення всіх етапів виробництва ідеальний подарунок прямує на «Конвеєрну стрічку», шосту вітрину, де відбувається процес упакування. На «Склад», сьому вітрину, потрапляють готові подарунки, а звідти – вже на полиці універмагу. У вітрині застосована технологія «нескінченного дзеркала», яка створює магічну ілюзію глибини.

Ще краще зануритися в казкову атмосферу допоможе відео:

Ще в розділі ЦУМ

Популярне