Українські дизайнери обирають ідеальне осіннє пальто

25 вересня 2017

З настанням осені пальто стає ключовим предметом гардеробу й саме пальто багато українських дизайнерів декларують своєю візитівкою. Vogue.ua дізнався в українських брендів BEVZA, ARTEMKLIMCHUK, Lake Studio і The Coat S.K. про пальта, в які потрібно інвестувати в цьому сезоні.

Bevza

"Цієї осені я точно не розлучуся з пальтом-варенкою з осінньо-зимової колекції, - розповідає Світлана Бевза. - Денім - справжній хіт сезону і я вирішила обіграти його нестандартно: обрала ультрамодне в нас в 1990-ті забарвлення "варенки" і секційно, з затемненнями на деталях крою, нанесла на пальтову тканину. Таким чином, "джинс" насправді - тепла і комфортна пальтова шерсть. Також, цей виріб легко комбінувати як з базовим осінньо-зимовим гардеробом, так і з яскравими речами".

ARTEMKLIMCHUK
"Пальто з вовни кольору ранкового неба з вишитими вручну кометами - відмінний вибір для сірих буднів. Воно чудово поєднується як з ошатними сукнями, так і з джинсами - важливий не привід, а лиш ваш настрій. А з цим пальтом він однозначно буде світлим", - оптимістично заявляє Артем Климчук.

The Coat S.K.

"Оверсайз-пальто ніколи не втрачає актуальності. Це найзручніший виріб, адже за відчуттями воно як укривало, накинуте на плечі, й абсолютно не сковує рухів. Це пальто з колекції осінь-зима 2017/18 має дуже характерний об'ємний рукав, стилізований під туалети епохи Ренесансу. Ззаду у нього відразу два шліци, які теж надають свободи кроку. Комір з хутра норки - знімний елемент, який модифікує пальто з осінньої на зимову версію ", - розповідає дизайнер The Coat S.K. Катя Сільченко та заразом приміряє на себе.

Lake Studio

"Замість класичного пальта цієї осені ми пропонуємо звернути увагу на шуби зі штучного хутра. Наш вибір - шуба з зимової колекції Mysterious Lake. Одна з її ключових переваг - вона дійсно тепла, при цьому легка і її можна носити як з кедами, так і з підборами. І, окрім того, вона так нагадує всіма улюбленого іграшкового ведмедика з нашого дитинства ", - діляться Олеся Кононова і Анастасія Рябоконь, дизайнери Lake Studio.

Читайте також:

20 ідеальних светрів для ранньої осені

пальто · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне