Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Джинсові бермуди — головна покупка цього літа

09 червня 2020

Джинсові шорти, мабуть, ліпший супутник на все спекотне літо. Найліпшими можуть бути тільки бермуди, що здійнялися на модний Олімп торік під час дебютної колекції Денієла Лі для Bottega Veneta. За цей час вони поруч зі штанами палаццо й джинсами slouchy стали одним з ключових силуетів. У весняно-літньому сезоні джинсові шорти-бермуди на подіумі продемонстрували Chanel і зміцнили їхню позицію в нещодавно представленій круїзній колекції бренду. Надихнувшись, vogue.ua зібрав 9 найкращих streetstyle-виходів і карантинних образів it-girls з усього світу.

Chanel Cruise 2021Chanel Cruise 2021

Поява бермудів — крок практичний. Вони були створені для англійських військовиків-колонізаторів XIX століття, щоб солдати могли комфортно подорожувати країнами з тропічним кліматом. Шорти не облягали тіла, даючи змогу йому дихати, що зробило їх популярними не тільки серед військовиків, але й простих громадян. Перші бермуди було зроблено з фланелі, а носити їх мали винятково з гольфами. Яскраві й квітчасті моделі з’явилися вже після війни. Звісно, свою лепту в популяризацію цих шортів додав і кінематограф: 1993 року на екрані в них з’явилася Лора Дерн в одному з найкасовіших фільмів усіх часів — «Парку Юрського періоду».

 "Парк Юркского периода", 1993Лора Дерн у фільмі «Парк Юрського періоду», 1993

Суцільне захоплення денімом не могло не позначитися на бермудах — зручній і практичній речі. Вони універсальні: такі шорти можна носити майже з будь-яким верхом і парою взуття. Streetstyle-зірки з любов’ю прийняли цей тренд, почавши впроваджувати його в гардероби ще під час світових Тижнів моди до пандемії. Тепер же, в умовах карантину, вони й далі тішать своїх підписників і демонструють, як яскраво носити джинсові бермуди цього літа.

Джинсовые бермуды фото
1 / 9Неделя моды в Копенгагене, август 2019
Джинсовые бермуды фото
2 / 9Леони Ханне
Джинсовые бермуды фото
3 / 9Оливия Калпо
Джинсовые бермуды фото
4 / 9Карин Тейгл
Джинсовые бермуды фото
5 / 9Неделя моды в Нью-Йорке, февраль 2020
Джинсовые бермуды фото
6 / 9Эмили Синдлев
Джинсовые бермуды фото
7 / 9Неделя моды в Копенгагене, август 2019
Джинсовые бермуды фото
8 / 9Вероника Ферраро
Джинсовые бермуды фото
9 / 9Неделя моды в Милане, сентябрь 2019

тенденции весна-лето 2020 ·

Ще в розділі TREND

Популярне