RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як носити речі з деніму цієї весни

11 січня 2020

Денім не збирається залишати списки модних трендів у сезоні весна-літо 2020. Навпаки, його стає все більше. Одні дизайнери експерементують з новими видами крою і різними відтінками деніму, а інші придумують нові способи поєднання джинсових речей. Але одне зрозуміло точно  без практичного і універсального матеріалу цієї весни не обійтися.

Christian Dior весна-літо 2020

Модні бренди, ніби змовившись, цієї весни одноголосно роблять ставку на джинсові речі, для яких використовують різні стилі і техніки виварювання. Так, у Christian Dior пропонують "варений" костюм з деніму в стилі 1970-х років, а Givenchy вибирають двобарвні джинсові сукні, виконані у манері подовженого жакета. Тим часом у Chanel пропонують образ з деніму для романтичного побачення – джинси із завищеною посадкою і бомбер з ніжними рюшами, а Celine показують ансамбль для міських буднів – джинси-кльош, утилітарну сорочку і жакет у дрібну вертикальну смужку.

Chanel весна-літо 2020

Givenchy весна-літо 2020

Celine весна-літо 2020

Vogue.ua зібрав 15 модних джинсових речей сезону весна-літо 2020.

модный тренд ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне