VOGUE UA CONFERENCE

6 образів з "Сексу в великому місті", які потрібно згадати сьогодні

15 жовтня 2017

Перша серія серіалу "Секс у великому місті" вийшла в 1998 році і за шість років в ефірі він став справжнім модним посібником для мільйонів жінок. Сьогодні фанатки серіалу чекають продовження історії про чотирьох подруг, але вже офіційно оголошено, що третьої частини повнометражного фільму не буде. Якраз час згадати про образи головної героїні Керрі, які сьогодні мали би більш ніж актуальний вигляд. 

Шуба + відкриті ноги

Українським дівчатам ще складно зрозуміти, як шубу поєднувати з відкритим взуттям, але нью-йоркська погода допомагає без проблем відкривати ноги і грати на подібних контрастах. Красиво, нічого додати.

Бюстьє

Сьогодні в топах-бюстьє хизуються сестри Хадід і Гейлі Болдвін, а в 1998 році це робила Сара Джесіка Паркер. Через 20 років мода на підкреслену талію повернулася і саме час знайти в шафі ту саму сукню.

Асиметричне чорне плаття

Маленьке чорне плаття певно знайдеться в будь-чиєму гардеробі, а Сара Джесіка Паркер в житті і на екрані пропонує спробувати МЧП, та з асиметричним подолом - свіже прочитання класики, яке також не підведе в будь-якій ситуації.

Юбка для балерини

Креативний директор Christian Dior Марія Грація К'юрі повернула пишні фатинові спідниці на подіуми, але по-справжньому народну славу їм принесла Сара Джесіка Паркер, яка носила її зі звичайною майкою.

Пальто + кросівки

Сьогодні когось складно здивувати поєднанням об'ємного пальто і кросівок, але в той час подібна пара виглядала по-справжньому сміливо. Дівчата великих міст досі вдячні Сарі Джесіці Паркер за цей натхненний приклад.

Пастельна сукня

Пастельні ніжні відтінки повернулися в колекції сезону весна-літо 2018. На початку нульових їх особливо ефектно та легко носила колумністка Керрі.

За матеріалами: vogue.co.uk (Julia Hobbs)

Читайте також:

Сара Джессика Паркер и ее 13 цветочных платьев

Синтія Ніксон може стати наступним губернатором Нью-Йорка

Сара Джесіка Паркер · Секс в большом городе ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне