6 образів з "Сексу у великому місті", які потрібно згадати сьогодні

19 листопада 2018

Першу серію серіалу "Секс у великому місті" презентували 1998 року і за шість років в ефірі він став справжнім модним посібником для мільйонів жінок. Сьогодні фанатки серіалу чекають продовження історії про чотирьох подруг, але вже офіційно оголошено, що третьої частини повнометражного фільму не буде. Саме час згадати про образи головної героїні Керрі, які сьогодні мали би більш ніж актуальний вигляд. 

Шуба + відкриті ноги

Українським дівчатам ще складно зрозуміти, як шубу поєднувати з відкритим взуттям, але нью-йоркська погода допомагає без проблем відкривати ноги і гратись з подібними контрастами. Красиво, нічого додати.

Бюстьє

Сьогодні в топах-бюстьє хизуються сестри Хадід і Гейлі Болдвін, а 1998 року це робила Сара Джессіка Паркер. Через 20 років мода на підкреслену талію повернулася і саме час знайти в шафі ту саму сукню.

Асиметрична чорна сукня

Маленьке чорне плаття знайдеться в будь-якому гардеробі, а Сара Джессіка Паркер в житті і на екрані пропонує спробувати МЧП, та з асиметричним подолом – свіже прочитання класики, яке також не підведе в будь-якій ситуації.

Пачка для балерини

Креативний директор Christian Dior, Марія Грація К'юрі, повернула пишні фатинові спідниці на подіуми, але по-справжньому народну славу їм принесла Сара Джессіка Паркер, яка носила її зі звичайною майкою.

Пальто + кросівки

Сьогодні когось складно здивувати поєднанням об'ємного пальта і кросівок, але в той час подібна пара мала по-справжньому сміливий вигляд. Дівчата великих міст досі вдячні Сарі Джессіці Паркер за цей натхненний приклад.

Пастельна сукня

Пастельні ніжні відтінки повернулися в колекції сезону весна-літо 2018. На початку нульових їх особливо ефектно та легко носила колумністка Керрі.

За матеріалами: vogue.co.uk (Julia Hobbs)

Читайте також:

Сара Джессика Паркер и ее 13 цветочных платьев

Синтія Ніксон може стати наступним губернатором Нью-Йорка

Сара Джесіка Паркер · Секс в большом городе ·

Ще в розділі Тенденції

Популярне