Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

На чому заробляє Кайлі Дженнер

10 серпня 2021

10 серпня 24 роки виповнюється Кайлі Дженнер — представниці родини Кардаш’ян-Дженнер. Цього року її назвали найвисокооплачуванішою у світі. Підприємлива молодша сестра Кім Кардаш’ян змогла ефективно монетизувати свою телевізійну й диджитал-популярність та збудувати імперію краси. Розбираємося, на чому заробляє крихітка Кайлі. 

Кайлі Дженнер
Запуск Kylie Cosmetics

Переломним моментом для Кайлі Дженнер, наймолодшої з усієї телевізійної родини, став 2014 рік. У 17 років дівчина збільшила губи й стикнулася з осудом фанатів. За її словами, вона використала спеціальну присоску для губ і набір косметики. Ця заява навіть розпочала челендж, у межах якого шанувальники намагалися повторити її методику, причому не завжди вдало. Дженнер не розгубилася й змогла отримати вигоду із цієї ситуації: запустила набір для губ, що складався з помади й контура.

Кайлі Дженнер у рекламній кампанії Kylie Cosmetics

Випуск набору мав ефект вибухлої бомби. Перший дроп, у кількості 15 000 штук, миттєво продали. Уже через рік Kylie Lip був доступний у шести відтінках, а фабрика Spatz Laboratories, що стала виробничим майданчиком молодого бренду, отримала замовлення на 500 000 наборів. Наприкінці 2017 року стало відомо, що всього за півтора року функціонування виторг Kylie Cosmetics становив 420 мільйонів доларів. А 2018-го Forbes оцінив компанію Кайлі Дженнер уже у 800 мільйонів доларів.

Kylie Cosmetics

Нещодавно Кайлі Дженнер продала 51% акцій бренду корпорації Coty, а її дохід за 2019 рік оцінюють у 590 мільйонів доларів. 

Рекламні контракти

Звісно, основним джерелом доходу в Дженнер-молодшої є Kylie Cosmetics, але заповзятлива дівчина активно рекламує й інші марки у своєму Instagram. Кажуть, що вартість одного поста в неї коштує мільйон доларів. Також Кайлі Дженнер у різний час співпрацювала з компаніями Puma і PacSun.

Кайлі Дженнер у рекламній кампанії Puma
ТБ-ШОУ

Участь у телевізійному шоу Keeping Up with the Kardashians сьогодні не ключовий заробіток Кайлі, але саме завдяки йому маленька дівчинка стала знаменитою, адже 2007 року, коли шоу тільки стартувало, їй було всього 10 років. І вже вийшло 16 сезонів. Нещодавно Кайлі Дженнер поділилася із шанувальниками, що насправді зростати під прицілом кінокамер — це постійний стрес, а тепер їй щодуху доводиться боротися з тривогою й відчуттям, що вона «під лупою».

Кайли Дженнер ·

Ще в розділі NAME

Популярне