Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Міла Куніс і Ештон Кутчер уже зібрали $30 млн для України

18 березня 2022

Американська актриса українського походження Міла Куніс разом зі своїм чоловіком, актором Ештоном Кутчером, зібрали вже $30 млн благодійних коштів, які спрямують до України як гуманітарну допомогу. Про це стало відомо з Instagram-аккаунту Міли. Актори записали відеозвернення до своїх фоловерів і подякували всім небайдужим людям, які відгукнулися й пожертвували кошти для України. Міла й Ештон зазначили, що не планують зупинятися на $30 млн та ставлять нову ціль у $40 млн.

"Ми сповнені вдячності за вашу підтримку. Два тижні тому ми попросили вас приєднатися до нас, і понад 65 000 з вас активізувалися та пожертвували все, що могли. Тепер із вашою допомогою ми досягли своєї мети в 30 мільйонів доларів. Хоча ця сума далека від розв’язання проблем, наші спільні зусилля забезпечать м’якшу посадку для багатьох людей, оскільки вони забудуть про своє невизначене майбутнє. Наша робота не виконана, тому ми ставимо ціль до 40 мільйонів доларів", – заявили артисти.

#STANDWITHUKRAINE ·

Ще в розділі NAME

Популярне