RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найкращі рекламні кампанії Кари Делевінь

12 серпня 2021

12 серпня виповнюється 29 років Карі Делевінь – одній з найпопулярніших британських топмоделей, зірка якої загорілася 2011 року.

Одні кажуть, що це все виразні брови, завдяки яким її помітили в модній індустрії, інші пов’язують стрімке зростання популярності з походженням дівчини. Делевінь народилася в сім’ї колишнього глави державної комісії «Англійська спадщина», сера Джосліна Стівенса, і запрошення на королівське весілля для неї — звична річ.

Однак попри всі пересуди Кара Делевінь заробила собі ім’я і народну любов (британка входить до п’яти найпопулярніших моделей в Instagram) завдяки величезній працелюбності й сильному характеру. Вона була однією з улюблениць Карла Лагерфельда, який стабільно запрошував її стати обличчям Chanel, а для цього чоловіка харизма і внутрішній стрижень набагато більше означали, ніж родинні зв’язки. Також близькі стосунки пов’язують Делевінь з брендом Burberry. Саме з роботи із цим модним Домом почалася її зіркова кар’єра. Якщо уважно подивитися на портфоліо британки, то можна помітити, що Карі вдається вибудовувати з модними марками тривалі відносини й представляти їх кілька сезонів поспіль. З деякими, як з Balmain, вона навіть встигла зробити спільні колекції.

Секретом свого успіху сама Кара називає щирість і неординарність. Її девіз «Прийми свої дивацтва» актуальний для молодого покоління і зрозумілий йому. У 22 роки модель не побоялася оголосити про свою бісексуальність, потім вирішила покинути успішну кар’єру і присвятити себе кінематографу (щоправда, тепер успішно поєднує дві ці професії), а недавно розповіла про боротьбу з депресією. «Психічні захворювання ніхто не бачить, — сказала вона в одному з інтерв’ю, — але я хочу, щоб про них почули».

З нагоди дня народження Кари Делевінь vogue.ua згадує найвідоміші рекламні кампанії з її участю.
 

Ще в розділі Персона

Популярне