Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Крісті Пономар — нова українська модель, яка підкорила подіуми

06 жовтня 2021

Givenchy, Lanvin, Valentino, Raf Simons, Acne Studios, Saint Laurent, Prada (Opening). Такий вигляд має профайл юної української моделі Крісті Пономар на models.com. У моделінгу такий службовий список — еквівалент олімпійської медалі. За скромним «Prada (Opening)» ховається мрія майже кожної моделі — відкривати шоу Prada. Крісті, як кажуть, підірвала подіум: про неї, тендітного, коротко стриженого ельфа з величезними очима, заговорили всі.

Фото Кріс із чокером-петлею на шиї з показу Givenhcy потрапило в усі пабліки, включно зі скандальним diet_prada, — бренд звинуватили в естетизації суїциду. Сама дівчина записала ролик у TikTok, де каже, що вона бачила чокер до шоу, і жодних асоціацій з петлею на шиї він не викликав. Просто модна прикраса.

@kristyponomar

Крісті Пономар помітили на вулиці. Їй було 15, директор її нинішньої материнської агенції Intermodels їхала у справах, побачила високу (177), худеньку дівчину, кинула всі справи, припаркувалася — і побігла її наздоганяти: фактуру видно здалеку. Проте, до приголомшливого успіху, з яким українка робить нинішній сезон, залишалося ще п’ять років.

Крісті 20, вона закінчила школу, вступила до київського університету Бориса Грінченка, але пішла за рік — запросили на роботу. І вона поїхала у своє перше відрядження тривалістю п’ять місяців, до Китаю і Японії. Про себе розповідає коротко: «Росла у звичайній родині, мама працює на пошті, тато — не знаю. Я завжди була дуже спокійна, але робила тільки те, що хотілося мені: якщо щось вирішувала, ніхто не міг мене переконати в іншому».

@kristyponomar

До тріумфальної появи на Prada вона об’їздила пів світу. Працювала з багатьма брендами, а потім «підстриглася, і все залишилося в минулому». Стрижку робив Павло Лотник («тільки йому я довірила такі кардинальні зміни»). Подібна зміна образу для моделі — великий шанс і водночас великий ризик. У випадку з Крісті все спрацювало як треба, хоч вона й хвилювалася: розуміла, що якщо її не візьмуть і після стрижки, то ймовірність потрапити на Prada зникає. Втім, результат став відомий уже за день, тож дуже перенервувати вона не встигла. Допомогло й оточення — Кріс каже, що воно в неї найкраще: «Мене підтримували завжди й усі».

Два тижні Крісті бігала до Prada на примірювання: образи дошивали безпосередньо на ній. «Я бачила, як Раф Сімонс і Міучча Прада вкладають себе в цю колекцію, і як вона їм подобається. Перед показом вони підійшли до мене й сказали, що в мене вірять. Дуже не хотілося їх підводити». Образ, у якому Крісті виходила на подіум, сподобався їй відразу, до того ж спершу вона навіть не знала, що він призначений саме для неї. Але відразу було ясно: обидва дизайнера оцінили, який вигляд одяг має на дівчині.

Крісті каже, що до свого Prada Opening ішла довгих п’ять років. «Коли я прийшла в моделінг, то була заляканою, нетовариською. П’ять років агенції змушували мене розмовляти, тому що в моделінгу дуже важливо бути комунікабельною, незабутньою». Кріс ходила на всі кастинги Prada, які тільки проводив бренд, і дуже багато працювала («я в потягах без перерви»), щоб її навички й професійні вміння були на висоті.

Шоу Saint Laurent стало для юної моделі випробуванням. На кастингу їй відразу дали найвищі підбори — і стало ясно: це виклик. «Я зрозуміла, що варіанта не пройтися не маю. А потім дізналася, що в мене ще й сукня до підлоги. Було страшно, але атмосфера просто неймовірна: вежа, фонтан».

Обговорити нові паризькі місця з Кріс не виходить: вона в роботі: примірювання, кастинги, покази. Але час викладати живі, захопливі сторіз в інстаграмі й знімати відео для TikTok вона все одно знаходить. У цій мережі в неї 245 тис. підписників, і їхня кількість зростає. «TikTok моє хобі, мені було цікаво спробувати. А потім почало виходити. Сама не знаю, як, — найімовірніше, людям цікаво подивитися на моделінг ізсередини». Кріс каже, що соцмережі для моделей нині дуже важливі. Клієнти дивляться їх перед роботою, агенції часто шукають дівчат через соцмережі. «Бренди хочуть дівчаток з аудиторією», — каже вона.

@krismodel

Як гарно

 

модель ·

Ще в розділі NAME

Популярне