Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Історія кохання Йоко Оно і Джона Леннона в фотографіях

18 лютого 2019

18 лютого легендарній Йоко Оно – 86 років. Безсумнівно, в житті мисткині було багато прекрасного, але як і у будь-якої людини, найдивовижніше в її житті – це кохання. У день народження художниці згадуємо її стосунки з музикантом Джоном Ленноном.

Культове фото Йоко Оно і Джона Леннона для обкладинки журналу Rolling Stone

Пара познайомилася в листопаді 1966 року в лондонській галереї, коли Оно готувалася до власної виставки. Вони миттєво зійшлися і почали бурхливий (а часом і суперечливий) роман. Менш ніж через три роки, 20 березня 1969-го, пара узаконила свої стосунки. У класичному стилі 1960-х Оно вийшла заміж в міні-спідниці і капелюсі, в той час як Леннон вибрав піджак, водолазку і кордові штани – обоє в total look білого кольору.

4 лютого 1970 року: Джон Леннон і Йоко Оно в Лондоні після стрижки. Волосся віддали в обмін на пару шортів Мухаммеда Алі. Пізніше, і волосся, і шорти будуть продані з аукціону в цілях благодійності
Джон Леннон біля ліжка Йоко Оно у лікарні, 1968 рік
Джон Леннон грає для Йоко Оно, 1968 рік
Перфоманс Джона Леннона і Йоко Оно, 1970 рік
Джон Леннон і Йоко Оно на шоу Діка Каветта, 1971 рік
Йоко Оно і Джон Леннон позують з тортом у 31-й день народження Леннона, 1971 рік

Незабаром після цього пара розпочала період «богізму», який включав у себе створення серії літографій, на яких пара була зображена у медовий місяць. Це було одним з багатьох співробітництв Леннона і Оно. 1970 року розпалася група The Beatles, після чого Оно і Леннон продовжили працювати разом над різними іншими проектами. Їх останній альбом Double Fantasy представлений 1980 року, всього за три тижні до вбивства Леннона.
 

Джон Леннон і Йоко Оно, 1968 рік
Весільне фото Йоко Оно і Джона Леннона, 1969 рік
Йоко Оно і Джон Леннон протестують проти війни у В'єтнамі, Лондон, 1969 рік
Джон Леннон і Йоко Оно
Джон Леннон і Йоко Оно під час концерту в Madison Square Garden, Нью-Йорк, 30 серпня 1972 року
Джон Леннон і Йоко Оно, Нью-Йорк, 1974 рік
Фотосесія Джона Леннона і Йоко Оно, 2 листопада 1980 року

искусство · музыканты ·

Ще в розділі Персона

Популярне