RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Джиджі Гадід розсекретила ім’я дочки

22 січня 2021

Коли йдеться про особисте — тут топмодель Джиджі Гадід веде закритий спосіб життя. Вона тривалий час приховувала свою вагітність і поділилася знімками в делікатному стані лише напередодні пологів. З моменту появи на світ доньки Джиджі Гадід і її коханого Зейна Малика пройшло вже чотири місяці, проте пара досі тримала в таємниці ім’я маляти. Шанувальники довго чекали, коли ж новоспечена мама поділиться, яким ім’ям вони назвали дівчинку, і ось, ця мить настала. Джиджі не стала писати розлогих постів у себе на сторінці, вона просто змінила шапку профілю в Instagram. Тепер там зазначено, що вона мама Хаї.

Шанувальники топмоделі припустили, що дівчинку назвали на честь бабусі Хайрії, мами Джиджиного батька — Могаммеда Гадіда. Були й інші версії, наприклад, ім’я Хай подібне до другого ім’я Белли Гадід — Хаїр. Утім, незабаром стане відомо, що хотіли сказати батьки ім’ям дівчинки, а поки чекаємо від Джиджі наступного кроку — першого знімка обличчя дочки.

Ще в розділі Персона

Популярне