Що потрібно знати про Віржіні Віар – праву руку Карла Лагерфельда

04 жовтня 2018

У фіналі показу Chanel весна-літо 2019 Карл Лагерфельд вийшов з незнайомою багатьом брюнеткою. Її звуть Вірджіні Віар і саме її називають правою рукою дизайнера. Француженка займає в модному Домі посаду студійного директора.

Карл Лагерфельд і Віржіні Віар в фіналі шоу Chanel весна-літо 2019

Разом з Лагерфельдом на подіумі Віар з'явилася вже вдруге - її публічний дебют відбувся в травні, коли вона сором'язливо вийшла разом з Карлом на капітанські сходи імпровізованого лайнера Chanel. Тоді вона сховала очі під авіаторами з темними скельцями.

Карл Лагерфельд і Віржіні Віар в фіналі шоу Chanel Cruise 2019

Насправді з Лагерфельдом Віар працює вже майже 30 років. 1987 року вона прийшла в Chanel як стажер в студію вишивання, а через чотири роки вже була запрошена на посаду студійного директора. Вірджіні Віар часто називають сірим кардиналом бренду, адже саме вона відповідає за втілення в життя ідей Лагерфельда, працює з креативною командою і контролює безліч процесів - від закупівлі тканин до перевірки якості.

Сам Карл Лагерфельд не перестає розсипатися в компліментах про Віар, називає її тією, яка перевершила досконалість. Також він не раз повторював, що саме вона вдихає життя в його ідеї, адаптує їх під потреби сучасних жінок і не дає йому втрачати зв'язку з реальністю.

Віржіні Віар

Віар можна сміливо назвати втіленням жінки Chanel - ця чорнява француженка має одночасно розслаблений і елегантний, любить денім, вільні жакети, а її зачіска миттєво видає в ній жительку Парижа. Хоча виросла вона в Діжоні, Бургундія. У своїх рідкісних інтерв'ю Віржіні розповідає, що в деякій мірі росла в оточенні моди. Її дід займався продажем тканин, а мама і бабуся з цих залишків любили придумувати вбрання, в тому числі і для неї. Ця пристрасть передалася і самій Віар. У 20-річному віці вони з подругою заснували бренд Nirvana і тут їм на допомогу знову прийшли залишки тканин її діда.

Потім в її кар'єрі трапився Париж. В кінці 1980-х вона співпрацювала з Домінік Борг, паризькою художницею по костюмах для театру і кіно, і як раз займалася фільмом "Камілла Клодель" з Жерардом Депардьє та Ізабель Юппер, і в цей час змогла потрапити на стажування в Chanel завдяки сусідові. У модному Домі практично відразу відзначили її здатності і вже наявний досвід, а сама Віар готова була вбирати кожне слово Лагерфельда. І ось уже 30 років вони працюють разом, розуміють один одного без слів і не втомлюються розвивати всесвіт на ім'я Chanel.

Карл Лагерфельд і Віржіні Віар

Карл Лагерфельд · Chanel ·

Ще в розділі Персона

Популярне